Advert

ÇARŞAMBA TİCARET BORSASI'NDAN, KAHRAMAN GÜVENLİK GÜÇLERİNE MORAL ELİ

Çarşamba Ticaret Borsa’sından terörle mücadele eden kahraman güvenlik güçlerine fındık ile moral eli uzandı.

ÇARŞAMBA TİCARET BORSASI'NDAN, KAHRAMAN GÜVENLİK GÜÇLERİNE MORAL ELİ

Suriye hudut güvenliğini ve bölgede istikrarı sağlamak için başlatılan Zeytin Dalı Harekatı”na katılan Mehmetçiğe manevi destek sağlamak amacıyla Çarşamba Ticaret Borsası tarafından üzerlerinde mesajlar yazılı olan 10 Bin paket fındık gönderildi.

Tüm yurtta olduğu gibi Samsun ve Çarşamba’dan da güvenlik güçlerimize destek sürüyor. Bu kapsamda Çarşamba Ticaret Borsası tarafından hazırlatılan kutular içerisinde 10 Bin paket fındık Suriye’nin Afrin bölgesine gönderilmek üzere Samsun AFAD’a teslim edildi.  Samsun’dan diğer malzemelerle birlikte yola çıkacak fındık paketleri yetkililer tarafından bölgede güvenlik güçlerine hediye olarak dağıtılacak.

MEHMETÇİĞİN YANINDAYIZ

Hudut güvenliğini ve bölgede istikrarı sağlamak için başlatılan Zeytin Dalı Harekatı”na katılan askerlerimize moral sağlamak için bu davranışı gerçekleştirdiklerini söyleyen Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz, “Halkımızın her kesimiyle kahraman güvenlik güçlerimizin, Mehmetçiğimizin yanlarında olduğumuzu belirtmek istedik” dedi.

TÜRKİYE KARARLIDIR

TSK tarafından başlatılan bu harekâtın anlamını çok iyi bildiklerini de vurgulayan Kazım Yılmaz, “bu operasyonlar Afrin’de teröristleri etkisiz hale getirmek, dost ve kardeş bölge halkına yapılan baskı ve zulmü bitirmek orada insanları kurtarmak üzere başlamış ve sürmektedir. Türkiye Cumhuriyeti kendisine yönelik her türlü tehdidi bertaraf etmeye kararlı ve bunu başarabilecek güce sahiptir. Devletimizin meşru müdafaa hakkı olarak başlattığı Zeytin Dalı Harekâtı’nın tek hedefi bölgeyi kana bulayan, mazlumlara zulmeden ve ülkemizi tehdit eden terör örgütleri ve teröristlere karşıdır" diye konuştu.

BİZ 80 MİLYON KARDEŞİZ

Borsa olarak bu davranışlarının oradaki güvenlik güçlerine en azından bir parça moral desteği olursa mutlu olacaklarını belirten Borsa Başkanı Kazım Yılmaz, “Onlar, ailelerini geride bırakarak bizler için vatan için kimi Şehit, kimi Gazi oluyor. Onlara minnetimiz asla ödenemez” dedi.

Bu vesileyle teröre tepkisini yeniden dile getiren Kazım Yılmaz,”Her dönem ifade ettiğimiz gibi, terörle beslenenler ve onları destekleyenler ile buna alet olanlar, içeride de,  dışarıda da asla amaçlarına ulaşamayacaklardır. Suriye’nin Kuzeyinde gecesini gündüzüne katarak hainlere karşı milletimizi vatanımızı çocuklarımızı ve geleceğimizi koruyan kahraman askerlerimizin ve polislerimizin her zaman yanında olduğumuzu buradan tekrar duyuruyoruz” dedi. Son olarak, terörün her türlüsünü lanetlediklerini, kınadıklarını ve asla millet olarak, devlet olarak korkmadıklarının da altını çizen Başkan Kazım Yılmaz, “Biz 80 milyon kardeşiz” vurgusunu yineleyerek, asıl gücümüzde buradan gelmektedir” dedi.  Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli'den 'güvenli bölge' uyarısı
Bahçeli'den 'güvenli bölge' uyarısı
Bakan Çavuşoğlu: Güvenli bölge, Suriye’nin istikrarı için önemli
Bakan Çavuşoğlu: Güvenli bölge, Suriye’nin istikrarı için önemli