Güncel
Giriş Tarihi : 25-05-2022 17:43

Cartier Panthere

Cartier Panthere

İlk modelinin 1904 yılında tasarlanmış olduğu Cartier Panthere firmanın simgesi olan panterden ilham alınarak tasarlanmış ürünüdür. Ürün tasarlanırken altın ve elmas kullanılmıştır. Ürünü yuvarlak modeli ve dörtgen kasalı modeli bulunuyor. Mücevher lüksünü yansıtan saat modeli koleksiyonlarda çok büyük öneme sahip. Koleksiyon içerisinde günlük kullanım için uygun seçenekler de vardır. Sarı altın, beyaz altın, bicolor ve gül rengi saat seçenekleri bulunuyor. Değerinin yanı sıra karakteristik özelliği de yüksek. Panterin asil ve zarif yürüyüş şeklini yansıtan tasarım çizgisi bütün modellerde mevcut. Paslanmaz çelikten üretilmiş modeller ikonik tasarımları ile dikkat çekiyor.

Cartier Panthere Modelleri

Saat modellerini üç farklı statüde incelemek mümkündür. Bunlardan ilki yüksek değeri bulunan yüzlerce elmas ile tasarlanmış modellerdir. İkincisi ise daha mütevazı sadeliği yansıtan elmas ve altın karışımı tasarımlardır. Üçüncü Cartier Panthere model paslanmaz çelik ile altın kombinasyonu bulunan saatlerdir.

Cartier Panthere Saatler

Reves de Pantheres saat modeli 279 tane elmas ile bezenmiştir. Otomatik manifaktür ile çalışır. Mücevher ile meydana getirilmiş tasarımlar koleksiyonun en değerli saatlerindendir. 18 ayar altın olarak üretilmiş ve safir taşlar ile süslenmiştir. Bu model genellikle orta düzey olarak adlandırılır. Bu koleksiyondaki saatler dünyanın en değerli saatleri olarak önemli bir yere sahiptir. Mücevher ustalığını en iyi şekilde yansıtması ile çok dikkat çekiyor. Hem erkekler için hem de kadınlar için elmas ile süslenmiş tasarımda seçenekler bulunuyor. https://www.entropia.club/tr/panthere-de-cartier-kadin/  Sizin için en güzel tasarımları bu linke tıklayarak kendiniz ve sevdikleriniz için unutulmaz hatıralar bırakabilirsiniz.