Spor
Giriş Tarihi : 01-06-2020 18:15   Güncelleme : 01-06-2020 18:15

Castle Black taraftar grubundan muhteşem Samsunspor pankartı

Castle Black taraftar grubunun, Nuri Asan Tesisleri'ne astığı 'Uzaklar da, Tuzaklar da, Yasaklar da' pankartı büyük ilgi gördü.Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, twitterdan pankartın hazırlanış videosunu paylaşarak 'emeğinize sağlık' yorumunda bulundu.

Castle Black taraftar grubundan muhteşem Samsunspor pankartı

 Samsunspor taraftar grubu Castle Black'in 'Uzaklar da, Tuzaklar da, Yasaklar da' pankartı büyük ilgi gördü. Geçtiğimiz günlerde Nuri Asan Tesisleri'ne sessiz bir ziyarette bulunan kırmızı beyazlı taraftarlar, astıkları bu pankartla takımlarına olan bağlılıklarını bir kez daha gözler önüne serdi.   

SAĞLAM: EMEĞİNİZE SAĞLIK 

1989'da yaşanan o elim kazayı unutturmamaya and içmiş olan Castle Black taraftar grubu üyeleri idmanlar henüz başlamamışken; Sağlık Bakanlığı'nın direktiflerini gözardı etmeyecek şekilde davranarak sosyal mesafe ve maske kuralına da uygun davranarak hazırladıkları özel pankartı tesislere astılar. Bu pankart takımın teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'ın da büyük beğinisini kazandı. Sağlam, twitter hesabından pankartın hazırlanış kısa videosunu duvarından paylaşarak 'emeğinize sağlık' yorumunda bulundu. 

ARS: ÖZLEMİMİZİ BÖYLE DİLE GETİRDİK

Arkadaşları adına konuşan grup üyesi Mücahit Ars: "O kadar çok özledik ki hasret doldu yüreğimiz. Takımımızı bu karantüna günlerinde özlediğimizi hissettirmek istedik. Bu yüzden de buna uygun bir pankart ve beste ile ziyaret gerçekleştirdik. Sosyal mesafe ve maske kuralına uymak zorundayız. Organiazsonumuzda herkesiz sağlık açısından dikkat etmesine özen gösterdik. En yakın zamanda takımımıza, stadyumumuza, maç günlerinin güzelliğine kavuşmak istiyoruz. Siyahla kalın, evde kalın, sağlıklı kalın" diyerek sözlerine son verdi.

İŞTE BESTENİN SÖZLERİ 
------------------------------------
HER HAFTA STADYUMDA 

SENLE KAVUŞMASAKTA 

ŞU KARANTİNALAR DA

HASRETİNLE YANA YANA

BİZ SENİ UZAKLARDA

BİZ SENİ TUZAKLAR DA 

BİZ SENİ YASAKLAR DA 
SEVDİK

SEVDİK SAMSUNSPOR'UM.