Güncel
Giriş Tarihi : 30-07-2021 12:02   Güncelleme : 30-07-2021 12:02

Çaydanlık Dekoratif Modeller

Çaydanlıklar kahvaltı malzemelerinin en değerli parçalarıdır. Buna bağlı olarak birçok çaydanlık modelleri vardır.

Çaydanlık Dekoratif Modeller

Genellikle çaydanlıklar krom ve nikel malzemelerinden üretilirler. Üretilen çaydanlık modellerinden simone çaydanlık takımı ve diğer modellerin hepsi paslanmaz çelikten yapılmıştır. Çaydanlıklar ayrıca ergonomik kulplar ile tasarlanmıştır. Bu kulpları ile kolayca taşınabilir ve tüm sofralar da yer alır.

Çaydanlık Modelleri Nelerdir?

Çaydanlıklar boyutlarına göre değişiyor. Birçok modeli ile birlikte büyük, orta ve küçük boy çaydanlıklar vardır. Ayrıca bu modeller de el yakmayan sap özellikleri vardır. Böylelikle çay saatlerinde, kahvaltılar da ve akşam çay keyiflerinde rahat bir kavrama ile çaydanlıklar kullanılır.  Özellikle paslanmaz çelikten üretilen Crocus çaydanlık takımları her türlü mutfak ve ocaklara uygun şekilde üretilmiştir. Çaydanlık modellerinden azura çaydanlık modelleri de paslanmaz çelik ve rahat kulpları ile kolaylık sağlayan modellerdir.

Çaydanlık Özellikleri Nelerdir?

Çaydanlık modelleri kolayca temizlenebilen ve dış yüzeylerinde sararma olmayan modellerdir. Buna istinaden dayanıklı modeller porselenden oluşarak yıllarca kullanabilirler. Çaydanlık modellerine ek olarak temizlenmesi adına temizlik fırçaları da ürünler ile birlikte yer alıyor. Bir diğer çaydanlık modelleri de cam modellerdir. Fakat ürünler içinde en çok tercih edilenler porselen ve çelikten yapılmış tasarımlardır. Bununla birlikte tüm çaydanlık modelleri rahatça elde veya bulaşık makinelerinde zarar görmeden yıkanma özelliğine sahiptir. Ürünler alt ve üst demlik şeklinde yüksek ısı derecelerine ve ısıya dayanıklı modellerdir.

Sizlerde çay saatlerinizde, kahvaltılar da ve akşam davetlerinde çaydanlık satın almak için https://www.madamecoco.com/caydanliklar/ linkini ziyaret edebilirsiniz.