Kültür&Sanat
Giriş Tarihi : 14-11-2019 22:12

“Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” vizyonda

Gelecek hafta vizyona girecek, dünya ve olimpiyat şampiyonumuz Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan NAİM filminin biletleri satışa çıktı.

“Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” vizyonda

İki yıl önce hayatını kaybeden, halter sporundaki bütün istatistikleri altüst eden, , ülkemizin doğusundan batısına milyonlarca insanımızın kalbinde taht kurmuş dünya ve olimpiyat şampiyonumuz Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan NAİM, 22 Kasım’da vizyona giriyor. Filmin biletleri ön satışa sunuldu.

Özer Feyzioğlu’nun yönettiği, Barış Pirhasan’ın senaryosunu yazdığı, müziklerinde Fahir Atakoğlu’nun imzası bulunan NAİM, Dijital Sanatlar Yapımevi’nin diğer filmleri AYLA ve MÜSLÜM gibi sinema tarihinde iz bırakmaya hazırlanıyor.

CGV Mars Dağıtım aracılığıyla önümüzdeki hafta cuma gününden itibaren izleyiciyle buluşacak filmde, Hayat Ven Eck, Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk, Levent Ülgen, Renan Bilek, Barış Kıralioğlu, Bülent Alkış, Kemal Başar, Mehmet Esen, Evren Erler, Mustafa Kırantepe, Batuhan Davutoğlu ve Uğur Güneş ile İsmail Hacıoğlu gibi birbirinden değerli oyuncular da rol alıyor.