Güncel
Giriş Tarihi : 04-09-2020 12:43   Güncelleme : 04-09-2020 12:43

Çeyizinizi elart.com’dan Almak İçin 10 Harika Sebep

Elart kalitesinden alışveriş yapmak için birçok sebebimiz var. Biz bunlardan 10 tanesini sizlerle paylaşalım.

Çeyizinizi elart.com’dan Almak İçin 10 Harika Sebep

Ürünlerimiz yerli ve kalitelidir: Elart olarak yıllardır süregelen tecrübemizle kaliteli ürünler üretiyoruz.  Bu alanda hatalı ürün, iade oranı düşüklüğü ve müşteri şikayetleri olmadan çalışmaktan çok memnunuz. Marka haline gelen firmamız, %100 yerli üretim yapıyor. Modern ve yeni tesislerimizde ISO-9001 kalite standartlarında üretim gerçekleştiriyoruz. Çeyizimizin en güzel ürünlerden oluşması gerektiğinin farkında ve Elart olarak, özverili bir ekiple çeyizinizin göz alıcı olmasına katkı sağlıyoruz. El emeği, göz nuru kullanılarak üretilen çeyiz setlerimiz kalitesi yanında şık görünümüyle de dikkat çekiyor.

Profesyonel çalışanlara sahibiz: Çeyiz ürünleri emekle hazırlanır. Bizim için hep özel bir yerdedir. Bizler de bu özelliği yakinen bildiğimizden sistemli çalışan bir ekip kurduk. Çalışkan personellerimiz sayesinde, ürünlerin imalatından mağazadaki yerini alana kadar takip sağlıyoruz. Personelimiz, mağaza stoklarını, ürün devir hızlarını, kampanyaları, personel eğitiminden ürün satışına kadar tüm süreçleri en iyi şekilde takip ediyor. Firmamızın başarısı, bayilerimizle birlikte karşılıklı uyum ve belirlenmiş ortak hedeflerle sağlanıyor. Elart kalitesinin bu başarısı, aynı zamanda müşterilerimize de yansıyor.

Sürekli yenilenen ve gelişen bir firmayız: günümüzdeki yaşam koşullarının sık sık değişmesi ve tüketimin artması, hızlı olmaya ve yenilikleri yakalamaya yol açmıştır. Bunun bilincinde olarak, kendimizi her zaman yeniliyor ve geliştiriyoruz. Yenilikçi bakış açımızla, günlük üretimler yaparak sektöre öncülük ediyor, moda ve trendlerin belirlenmesiniz sağlıyoruz.

Yurt içine ve yurt dışına çeyiz ürünleri tedarik ediyoruz: Elart firması olarak kısa bir zamanda Türkiye’de marka olmayı başardık. Ülkemizde 500’ü aşkın bayimize çeyiz setleri hizmeti veriyoruz. Ayrıca 40’tan fazla ülkeye ihracat yapıyoruz. Marka olmanın sorumluluğunun bilincinde olarak, bayilerimizin ve ülkelerin güvenlerini kazanarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Ürün çeşitliliğine sahibiz: Çeyiz ürünlerinde çeşitliliğin önemli bir yeri vardır. Çeşitlilik ne kadar fazlaysa, istediğiniz ürünlere ulaşmak ve aralarından seçim yapmak çok daha iyi olacaktır. Elart setlerimiz çeşitliliğimizle siz de kendi eviniz için en uygun ürüne sahip olabilirsiniz. Firmamızda çeyiz paketleri, mutlu setler, yatak örtüleri, pikeler, battaniyeler, nevresim takımları, havlular, banyo ürünleri, nişan setleri, salon takımları, cibinlikler gibi birçok ürün mevcuttur. Bu ürünleri de kendi içlerinde birçok tarza sahiptir. Bu konuda da kendimizi geliştirmeye, çeşitliliğimizi arttırmaya devam ediyoruz.

Ürünlerimizi internet sayfamızdan temin edebilirsiniz: Elart.com adresimizden istediğiniz her ürüne ulaşabilir, sipariş verebilir, ürünlerin kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine ürünlerimizi gönderiyoruz.

Tedarik sağlanırken sorunsuz şekilde ürüne kavuşursunuz: Sipariş ettiğiniz ürün aynı gün içinde kargoya verilerek birkaç gün içinde elinize ulaşacaktır. Siparişimiz e-posta ya da SMS şeklinde bilgilendirme yapılarak, ürünü takip etmeniz sağlanır. Ayrıca elart.com üzerinden de kargo takibinizi yapabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini öncelik addederiz: Çalışmadaki prensibimiz, insanlara olan yaklaşım şeklimizle bütünleşik kurumsal bir kimliğe sahibiz. Her zaman müşterilerimizle saygı ve hoşgörü içinde birlikte hareket ederek ve sizler için enleri düşünüyoruz. Bizden memnun olmanız, firmamızın mutluluk sebebidir.

Müşterilerimizin taleplerine önem veriyoruz: Değişen dünyada değişmeden kalabilmenin mümkün olmadığının farkında olarak, sürekli artan ve değişen müşteri taleplerini göz önüne alarak, yeni ürünler ortaya koyuyor ve bu bağlamda ilerliyoruz.

Ürünlerimizdeki fiyatları makul ve her kesim tarafından alınabilir: Elart firması hem setlerinin içeriğini dolu hazırlar hem de bu doluluğa göre fiyatları oldukça makuldür. Taksit avantajlarıyla da almak istediğiniz ürünü rahatça alırsınız.