Siyaset
Giriş Tarihi : 03-08-2022 18:42

CHP Atakum İlçe Başkanı Özçelik: İktidara yürüyoruz

CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik 10 ay sonra yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler öncesi iddialı açıklamalarda bulundu.

CHP Atakum İlçe Başkanı Özçelik: İktidara yürüyoruz

Türkiye'nin 13. Cumhurbaşkanının millet ittifakının adayı olacağını dile getiren Özçelik; "Gece gündüz çalışan, milletin sorunlarını dert edinen ve her söylediği sözün karşısında iktidarı dize getiren Sayın Genel Başkanımız milletimizin büyük takdirini kazanmıştır. 

Muhalefette iken bunları başaran bir genel başkan iktidar olduğunda ülkemizi hangi noktaya getireceğini şimdiden göstermiş ve kendisini ispatlamıştır." dedi.

Türkiye'de en başarılı ilçeler arasında ilk onda yer aldıklarını ve örgüt olarak seçimlere durmaksızın hazırlandıklarını söyleyen Özçelik; "Atakum'da partimizin üye kayıtları devam ediyor. Halkımızın partimize olan ilgisi ve güveni bize büyük bir gurur ve güven veriyor. Bu sevgiye ve ilgiye layık olabilmek için seçimlere kadar doludizgin çalışmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

Partideki en alt kademeden en üste kadar CHP'nin hem Samsun'da hem de tüm Türkiye'de tek ses tek nefes olduğunu sözlerine ekleyen Özçelik; "Hedefimiz önce iktidar sonra da yerel seçimler. Her ikisini de kazanacağız. Halkımız içini ferah tutsun. 20 yıllık saltanata son vereceğiz. Bu iktidardan kurtulduğumuzda milletimiz rahat bir nefes alacak." diyerek sözlerini tamamladı.