Siyaset
Giriş Tarihi : 11-03-2021 15:33   Güncelleme : 11-03-2021 15:33

CHP Atakum'da doludizgin

CHP Atakum ilçe teşkilatı pandemi döneminde ihtiyaç sahibi ailelere yardım etmeye devam ediyor.

CHP Atakum'da doludizgin

Başkan Turgay Özçelik önderliğinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte pandemiye rağmen dur durak bilinmezken Atakum' tüm mahalleleri ve köylerinde sorunlar yerinde tespit ediliyor.

Atakum' da yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Özçelik Atakum'un her geçen gün büyüyen ve gelişen bir ilçe olduğunu belirterek; "Öncelikle şunu ifade etmek isterim CHP Atakum ilçe teşkilatı biribirine gönülden bağlı olan insanların olduğu bir siyasî teşkilattır. Burada amaç sadece halka hizmet etmek, Atakum' un sorunlarına, beklentilerine, ozlemlerine çare üretmektir. Biz bu aşk ve heyecanla çalışmalarımıza devam ediyoruz." dedi.

Pandemi döneminde doludizgin yollarına devam ettiklerini belirten Özçelik; "Secimden seçime vatandaşı hatırlayan değil her daim halkın yanında olan bir anlayışla çalışıyoruz.siyaset halka hizmet etme sanatıdır. Biz Atakum'un her yerini karış karış gezerek vatandaşlarımızla el ele gönül gönüle olmaya çalışıyoruz. Bu emeklerimizin karşılığını da halkımızın bize gösterdiği sevgiden ve ilgiden anlıyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.