Samsun Haber
Giriş Tarihi : 24-06-2019 18:42

CHP HEYETİ SEL BÖLGESİNDE

CHP Samsun İl Başkanı Dr. Mehmet Kundak önderliğinde buluşan bir heyet Terme'de yaşanan sel felaketi nedeniyle ilçeye giderek incelemelerde bulundu.

CHP HEYETİ SEL BÖLGESİNDE

Ciddi bir hasar var
Samsun'un Terme ilçesinde yaşanan sel felaketi nedeniyle yaralar sarılmaya çalışılırken, CHP İl Başkanı Dr. Mehmet Kundak önderliğinde biraraya gelen bir heyet ilçeye giderek vatandaşlara geçmiş olsun ziyaretinde bulundular. Selden zarar gören vatandaşlar ve muhtarlardan bilgi alan CHP heyeti adına bir açıklama yapan Kundak; 'Güzel ilçemiz Terme'de ciddi bir hasar meydana gelmiş, vatandaşlarımızın ürünleri heba olmuştur. Tek tesellimiz can kaybı olmamasıdır.' dedi.

Takipçisi olacağız
Terme'de yaşanan sel felaketi nedeniyle zarar gören vatandaşlara devletin şefatli elinin acilen ulaşması gerektiğini belirten Kundak; 'Çok sayıda ürünün sel felaketi nedeniyle zarar gördüğünü tespit ettik. Vatandaşlarımız dertli ve hükümetten yardım bekliyorlar. Bizler de bu olayın ciddi anlamda takipçisi olacağız. Elbette bu bir doğal felaket ancak bu tür felaketlere karşı önceden önlem alınması gerekiyor. Gördüğümüz kadarıyla yapılamayan işler var. Sel ağır tahribat yapmış.' diye konuştu.


 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA