Samsun Haber
Giriş Tarihi : 12-06-2020 18:51   Güncelleme : 12-06-2020 18:51

CHP Samsun İl Başkanı Türkel: Başkanlarımız Türkiye'de tarih yazıyor

CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel CHP'li belediyelerin ülkede tarih yazdığını, 2023 seçimlerinde ise Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanarak bu başarılarını perçinleyeceklerini söyledi.

CHP Samsun İl Başkanı Türkel: Başkanlarımız Türkiye'de tarih yazıyor

CHP Samsun İl Başkanlığı olarak Samsun'un sorunlarını, özlemlerini ve beklentilerini çok iyi bildiklerini ve çalışmaların salgın sürecinin azalmasıyla birlikte daha da hız kazanacağını belirten Türkel: "Bizler siyaseti sokakta halk ile birlikte yapan insanlarız. Bu anlayışımızı daha da büyüterek şimdiden erken seçim olmadığı takdirde 2023 seçimlerine hazırlık yapıyoruz. Belediyelerimiz her ilde adeta tarih yazıyorlar. Bu başarılı süreç bizleri çok daha fazla çalışmaya sevk ediyor. Halkımız müsterih  olsun ilk seçimde CHP iktidarını onlara yaşatmak için mücadele ediyoruz. Bunu başaracağız çünkü milletimiz kaçınılmaz bir değişim istiyor." dedi.

100 yıllık ulu çınar olarak CHP'nin ülkede tek umut olduğunu dile getiren Türkel:" 18 yıldır ülkeyi yöneten AK Parti artık halkın umudu olmaktan çıkmış ve yalpalamaya başlamıştır. Genel merkezimizde ülkemizi yönetecek olan kadrolar şimdiden hazırlıklara başlamış ve Türkiye'yi uçurumdan almak için kolları sıvamışlardır. CHP içinde çok değerli isimlerimiz memleketimizin tüm konularına hakim olduğu gibi çözüm önerileriyle de geleceğe ışık tutacaktır. Biz hazırız, halkımız hazır, Türkiye'de hazır olsun. "diye konuştu.