Siyaset
Giriş Tarihi : 29-03-2021 17:54   Güncelleme : 29-03-2021 17:54

Çiğdem Karaaslan'a karşılama töreni

AK Parti Olağan Büyük Kongresinde MYK'ya seçilen Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan bugün Samsun'a gelirken, AK Parti İl Başkanlığı önünde Karaaslan için karşılama töreni düzenlendi.

Çiğdem Karaaslan'a karşılama töreni

Samsun'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan için partililer tarafından İl Başkanlığı binası önünde yapılan karşılama töreninde sosyal mesafe sorunu yaşandı.

Geçtiğimiz günlerde Ankara'da yapılan AK Parti Olağan Büyük Kongresinde MYK üyeliğine seçilen Çiğdem Karaaslan, kongre sonrası bugün Samsun'a geldi. Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, gençlik kolları üyesi partililer tarafından karşılandı. Karşılama töreninde partililer, KoronaVirüs salgını nedeniyle birbirlerini sosyal mesafeye uyulması için uyarırken, toplu olarak çekilen hatıra fotoğrafında ise sosyal mesafe korunamadı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'da hatıra fotoğrafı öncesi partilileri sosyal mesafeye uyulması için uyarırken, fotoğraf çekiminde bu uyarılara rağmen sosyal mesafe sağlanamadı.