Yaşam
Giriş Tarihi : 18-09-2020 13:23   Güncelleme : 18-09-2020 13:23

Cilt Tonu Eşitlemek İçin Yeni Öneri Volcanic Mud

İçeriğinde bulunan doğal ve bitkisel özler yardımı ile vücuttaki kararmaları gidermeye volcanic mud yardımcı olmaktadır.

Cilt Tonu Eşitlemek İçin Yeni Öneri Volcanic Mud

Vücudunuzdaki kararmalar için güvenilir ve doğal özlerden oluşan bir ürün arıyorsanız volcanic mud jel kullanabilirsiniz. Tamamen doğal ürünlerden oluşan ve Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylı olan volcanic mud jelin kullanımı Türkiye’de giderek artmaya başlamıştır. Sizlerde vücudunuzdaki kararma ve ya koyu lekeler için güvenle tercih edebilirsiniz.  Volcanic mud nedir, nasıl kullanır ve ya yan etkisi var mı gibi soruların cevabını merak ediyorsanız bu yazıyı takip etmelisiniz.

Vücutta hormonlardan ve ya farklı sebeplerden dolayı oluşan koyu lekeler ya da kararmaları gidermek için bir ürün arıyorsanız volcanic mud jel doğal içeriği sayesinde kararmaları gidermeye yardımcı olur. Jelin kullanımı duş için uygundur. Bu sebeple duşta elinize ve ya duş lifinize bir miktar volcanic mud jeli sıkarak kararma olan bölgeye uygulamalısınız. Masaj yardımı ile jelin vücuda daha iyi etki etmesini sağlayabilirsiniz. Jeli uyguladıktan sonra ve masaj yaptıktan sonra 5 dakika boyunca beklemelisiniz. Daha sonra ise 5 dakikanın sonunda jeli uyguladığınız bölgeyi ılık su ile iyice durulamalısınız. Volcanic mud jelin kullanımı koltuk altı, diz, dirsek, yüz bölgesi ve kasık bölgeleri için uygundur. Dermatolojik testlerden geçmiş olması ve aynı zamanda Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması volcanic mud jeli güvenilir bir marka yapmaktadır. Bu sebeple güvenle kararma olan bölgeleriniz için kullanabilirsiniz.

Jelin içeriğinde adından da anlaşıldığı gibi en temel bileşeni volkanik küldür. Ayrıca volcanic mud jelin içeriğinde bulunan diğer ürünler ise; aleo vera, bambu kömürü, beyaz kil, brokoli özü, beyaz dut kökü gibi birçok doğal ve bitkisel özler bulunmaktadır. İçeriğinde bulunan aleo vera günümüzde cilt bakım ürünleri ve kozmetik ürünlerin içeriğinde sıkça kullanılmaktadır. Volcanic mud beyazlatıcı jel İçeriğindeki jeller hem doğal olması hem de faydalı olması sebebi ile oldukça önemlidir.

İçeriğinde bulundurduğu doğal ve bitkisel özler sayesinde herhangi bir yan etkisi görülmemiştir. Fakat içeriğinde bulunan doğal ve bitkisel özlere karşı alerjik reaksiyon gösteriyorsanız uzmanlar tarafından kullanımı uygun görülmemektedir. Ayrıca hamile kadınlarında volcanic mud jel kullanımı uygun değildir. Emziren bir anne iseniz mutlaka doktorunuza danışarak kullanmaya başlamalısınız.

Volcanic Mud Jel Fiyatları

Jelin fiyatları bir kutu için 59 TL iken kargo ile birlikte 69 TL olarak belirlenmiştir. Tek bir tane sipariş verebileceğiniz gibi set halinde de verebilirsiniz. Set halinde sipariş vermek oldukça uygun fiyata gelecektir. Set halinde sipariş verdiğinizde hem kargo parası alınmayacak hem de bir tane daha volcanic mud jel hediye olarak gönderilecektir. Orijinal volcanic mud jeli internet sitesinden güvenle sipariş verebilirsiniz.