Samsun Haber
Giriş Tarihi : 23-04-2020 21:23

CITYMALL'dan 23 Nisan mesajı

CITYMALL AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramının 100.yıl kutlamalarında; alışveriş merkezinin dışına epeyce büyük bir Atatürk resmi ve Türk bayrağı astı.

CITYMALL'dan 23 Nisan mesajı

Samsun'da bu yıl Ocak ayında açılan  Citymall Avm, Koronavirüs tedbirleri kapsamında kısa süre önce kapanmıştı. Mayıs ayı ortalarına doğru açılması beklenen avm, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı'nın 100 yılı kutlamaları kapsamında, avm binasına  Atatürk resmi ve Türk Bayrağı astı.

 Citymall Avm Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Çelik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

"SEVGİMİZİ DORUKLARA TAŞIYACAĞIZ"

Çelik: "23 Nisan milletimiz ve devletimiz için özel bir gün. Üstelik bu sene 100.yılını kutladığımız 23 Nisan Bayramı Koronavirüs tedbirleri nedeniyle sokaklara taşmasa da evlerimizden, işyerlerimizden en önemlisi de yüreğimizden gelen sevgiyle kutlanıyor. Bu akşam saat 9'da istiklal marşımızı okuyarak bu sevgimizi doruk noktaya taşıyacağız"dedi.

 Bu günün diğer bir anlamı olan Ramazan-ı Şerif'in başladığına vurgu yapan Çelik: "23 Nisan da Çifte bir mutluluk yaşıyoruz. Bu akşam Ramazan-ı Şerif'in ilk gecesi ve müslüman aleminin ilk sahuru yaşanacak. Bu vesileyle Ramazan Ayının tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Rabbim bu mübarek günlerde dirliğimizi, birliğimizi bozmasın." şeklinde konuştu.