25 HAZİRAN 2019 Salı 10:48
Siyaset
Giriş Tarihi : 11-01-2019 12:09   Güncelleme : 11-01-2019 12:09

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli mesajlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli mesajlar

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Bu seçimlerden önce yaptığımız son genişletilmiş il başkanları toplantımız olacak. Bundan sonra hep birlikte sahada çalışacağız. Büyükşehirlerimizin bir kısmını bizzat gidip açıklıyoruz. Bugün de Cuma’dan sonra Trabzon’a giderek orada adayımızı tanıtacağız.

Cumartesi günü Kocaeli’nde Pazartesi günü Sakarya’da aday tanıtım toplantılarımıza devam edeceğiz.

Bundan sonra tüm vaktimizi enerjimizi milletimizin gönlünü kazanmaya vermeliyiz. Aday belirleme sürecinde yaşananlar artık geçmişte kaldı. Eğer, benim istediğim olursa ‘eyvallah’ benim istediğim olmazsa ‘yallah’ derseniz kusura bakmayın bu AK Partili değildir.

Bazılarının kendi başarısızlıklarını seçim kuruluna yüklemelerine her dönem şahit olduk. Ortada kasıtlı bir sorun bulunmadığını ama sistemden kaynaklanan sorununun asıl mağdurunun da AK Parti olduğunu ortaya koyuyor.

AK Parti’nin 10 milyon üyesinden 504 bininin seçmen kütüklerinde kaydını ne yazık ki bulamadık. AK Parti’nin üyesi olan sandık başına gittiğinde zaten oyunu alacağımız yaklaşık yüzde 1’lik bir seçmen kaybımız var.

İlçe değiştiren 1,5 milyon seçmen var. Bunların 222 binden fazlası bizim üyemiz onları yakın markaja alacağız. Adres kaydı olmayan 375 bin kişi var ki bu konuda teşkilatlarımıza önemli görevler düşüyor. 

Bu yıl ilk defa oy kullanacak yaklaşık 1 milyon seçmenin varlığı çok önemli. İlk defa oy kullanacak 1 milyon kişiyi yakın markaja alalım ve yanlışa düşmesini engelleyelim.

Teşkilatlarımızın seçmen kütüğüne giren ve çıkan herkesi yakından takip etmelerini istiyoruz.

31 mart seçimleri bizim için belediyecilik hizmetinde bir zirve olacaktır. AK Parti olarak bizim için bu seçimler 25 yıllık bir tecrübenin zirve noktası olacaktır.

Sahayı asla boş bırakmayacğaız. Sözylenen her yalana, atılan her iftiraya gerçeklerle cevabımızı vereceğiz. Kimsenin milletimizi umutsuzluğa sürüklemesine izin vermeyeceğiz. Hedeflerimize sıkı sıkıya sarılacağız. 2053 ve 2071 vizyonlarımız, bizden sonraki nesillere bırakacağız en değerli misarımızdır. 

Hanımlar, AK Parti siyasetinin temel direğidir. Yaptıklarımızı en iyi onlara anlatabilir, yapacaklarımızı en iyi onlarla paylaşabilir, onlar da bunları muhataplarına en şekilde iletebilir. Unutmayın, kale içeriden fethedilir. Tüm bu çalışmalar, teşkilat başkanlarımız olarak sizlerin koordinatörlüğünde yürüyecek. Bu dönemde, adını gönül belediyeciliği koyduk, böyle çalışacağız. Belediyecilikte hizmet esastır ama yeterli değildir. Aslolan gönüllere girmek, gönülleri fethetmektir. Gönüllere giremediğin sürece vatandaş seni kabul etmez.

Çevreci parti malum AK Parti. dolayısıyla şu anda ana muhalefet yine naylon poşetlerle sokağa dökülebilir. Ama biz naylon poşetlere karşı savaş ilan ettik. Şimdi bu seçimlerde, biz, bez torbalar ve kenevirden yapılmış olan filelerle inşallah meydanlarda olacağız.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA