Samsun Haber
Giriş Tarihi : 30-07-2021 22:05   Güncelleme : 30-07-2021 22:05

Dağlı: Samsun için vargücümüzle çalışıyoruz

Samsunhaber.com imtiyaz sahibi Erdal Şencan, Genel Yayın Yönetmeni ve Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı ve Genel Koordinatör Ünal Yavuz Samsun Valisi Zülkif Dağlı'yı makamında ziyaret etti.

Dağlı: Samsun için vargücümüzle çalışıyoruz

Samsun'un çok özel bir şehir olduğunu belirten Valı Dağlı; "Samsun için gece gündüz demeden vargücümüzle çalışıyoruz.    Karadeniz'in gözbebeği bu şehirde yapacağımız çok iş var. Özellikle istihdam alanında şehre yapılacak olan yatırımları dikkatle takip ediyoruz. Bir kişiye bile ekmek veren her müteşebbisin başımızın üzerinde yeri var. Ben valilik yaptığım yerlerde bu alana çok önem verdiğimi ve gençlerimiz başta olmak üzere onlar için yapılan her yatırımın arkasında durduğumu söyleyebilirim." dedi.

Samsun basınından her konuda büyük destek gördüklerini bundan da büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Dağlı; " Samsun şehri güçlü medyası ve basın çalışanlarıyla Türkiye'nin ilk sıralarında yer alıyor. Ben de bu şehrin valisi olarak bundan büyük bir memnuniyet duyuyorum. Halkımıza ve Samsun'a vermek istedığimiz mesajlar anında karşılık buluyor. Sizin aracılığınızla buradan tüm Samsunluları özelikle aşısını yaptırmamış olanları aşı olmaya davet ediyorum. Bu toplumsal duyarlılığı göstereceklerine de tüm kalbimle inanıyorum." diye konuştu.