Güncel
Giriş Tarihi : 27-10-2020 10:09   Güncelleme : 27-10-2020 10:09

Dantelli Gecelik

Dantel eskimeyen ve her daim gecelik sektöründe oldukça sık kullanılan bir parça. Her alanda harikalar yaratan bir ayrıntı dantel.

Dantelli Gecelik

Kadınların vazgeçilmezleri arasında dantelli gecelik vardır. Gardıroplarında mutlaka olan gecelik modellerinden biridir. Dantel düzgün ve ayarında kullanıldığında aşırı güzel görünmesine karşın yanlış kullanımında fazla rüküş durabilecek bir parça. Seksi bir görünüm veren ve tarzınızı yansıtacak bu gecelikler genelde saten ile birleştiriliyor. Böylece daha dökümlü ve rahat bir görünüm elde ediliyorsunuz. Rahat ve güzel bir uyku için tercihiniz olabilir.

Dantelli Gecelik Takımları ve Fiyatları

Dantelli gecelik farklı takımlarla ve modellerle satılmakta olup bu model ve takım içeriğine göre fiyatlandırma yapılıyor. Uzun yırtmaçlı elbise şeklide tek parça, sabahlıkla birlikte uzun elbise, kısa elbise şeklinde sabahlıklı ve tek parça kısa elbise şeklinde bir çok karma takım bulunmaktadır. İstediğiniz model ve takımdan satın alarak istediğiniz görünümü elde edin. Ayrıca canlı renklerden yumuşak renklere çiçekli desenlerden düz desenlere yine birçok seçeneğe ayrılıyor. Sizlerde bu şahane geceliklere ulaşmak istiyorsanız https://www.ahu.com.tr/dantelli-gecelik adresine bakabilirsiniz.