15 HAZİRAN 2019 Cumartesi 23:46
Samsun Haber
Giriş Tarihi : 02-03-2019 15:16   Güncelleme : 02-03-2019 15:16

Demirtaş: İlkadım'da hiçbir pazarcı esnafı mağdur edilmeyecek

İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş, Unkapanı esnafıyla ve sakinleriyle biraraya geldi.

Demirtaş: İlkadım'da hiçbir pazarcı esnafı mağdur edilmeyecek

Ziyaretleriyle esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Demrtaş, farklı meslek gruplarıyla gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantılarının yanı sıra esnaf ziyaretleriyle de esnafın sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

Hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinleyen Demirtaş, İlkadım'ın gelişmesinde esnafın çok önemli rol oynadığının altını çizerek, İlkadım'da hiçbir pazarcı esnafının mağdur edilmeyeceğiniz söyledi.

Başkan olduğunda hayata geçireceği dev projelerle İlkadım'ı umutlu ve mutlu bir geleceğe taşıyacaklarını, mevcut sıkıntıların ortadan kalması için her çalışmayı istişare halinde yapacklarını belirten Demirtaş, "İlkadım'da büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştireceğiz. Tüm ihtiyaçlara cevap verecek, bütün sorunları çözecek hizmetlerimiz olacak. Sahada gezerken vatandaşımızın bizden yana güven sorunu olmadığını her seferinde çok net görüyorum çok şükür. Biz, bu güveni bir önceki dönemde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla kazandık. Başkan seçildiğimizde de perçinleyeceğiz.

Bir de şunu özellikle belirtmek isterim, İlkadım'da hiçbir pazarcı esnafı mağdur edilmeyecek. Ne Unkapanı'n da ne de İlkadım'ın herhangi bir yerinde hiçbir pazarcı esnafı mağdur edilmeyecek. Mevcut yerleri muhafaza edilecek. Bu konuda gönülleri rahat olsun. Bizim sözümün senettir, bunu da en iyi İlkadımlı bilir" 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA