Advert
Advert
Advert

Demirtaş: İlkadım'da hiçbir pazarcı esnafı mağdur edilmeyecek

İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş, Unkapanı esnafıyla ve sakinleriyle biraraya geldi.

Demirtaş: İlkadım'da hiçbir pazarcı esnafı mağdur edilmeyecek
Advert

Ziyaretleriyle esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Demrtaş, farklı meslek gruplarıyla gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantılarının yanı sıra esnaf ziyaretleriyle de esnafın sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

Hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinleyen Demirtaş, İlkadım'ın gelişmesinde esnafın çok önemli rol oynadığının altını çizerek, İlkadım'da hiçbir pazarcı esnafının mağdur edilmeyeceğiniz söyledi.

Başkan olduğunda hayata geçireceği dev projelerle İlkadım'ı umutlu ve mutlu bir geleceğe taşıyacaklarını, mevcut sıkıntıların ortadan kalması için her çalışmayı istişare halinde yapacklarını belirten Demirtaş, "İlkadım'da büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştireceğiz. Tüm ihtiyaçlara cevap verecek, bütün sorunları çözecek hizmetlerimiz olacak. Sahada gezerken vatandaşımızın bizden yana güven sorunu olmadığını her seferinde çok net görüyorum çok şükür. Biz, bu güveni bir önceki dönemde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla kazandık. Başkan seçildiğimizde de perçinleyeceğiz.

Bir de şunu özellikle belirtmek isterim, İlkadım'da hiçbir pazarcı esnafı mağdur edilmeyecek. Ne Unkapanı'n da ne de İlkadım'ın herhangi bir yerinde hiçbir pazarcı esnafı mağdur edilmeyecek. Mevcut yerleri muhafaza edilecek. Bu konuda gönülleri rahat olsun. Bizim sözümün senettir, bunu da en iyi İlkadımlı bilir" Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TIR ile otomobil kafa kafaya çarpıştı: 3 ölü, 3 yaralı
TIR ile otomobil kafa kafaya çarpıştı: 3 ölü, 3 yaralı
Amasya'da deprem
Amasya'da deprem