Samsun Haber
Giriş Tarihi : 01-06-2019 16:21

DEMİRTAŞ LOKMALARI KENDİ ELLERİYLE DAĞITTI

İlkadım  Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kadir Gecesi’nde münasebetiyle kılınan namaz sonrası vatandaşlara lokma ikram etti.

DEMİRTAŞ LOKMALARI KENDİ ELLERİYLE DAĞITTI

Kadir Gecesi dolayısıyla İlkadım ilçesindeki tüm camilerin tıklım tıklım dolduğu gecede Hastanebaşı Camii'nde namazını kılan Başkan Demirtaş,Kadir Gecesi vesilesiyle İlkadım Belediyesi tarafından yüzlerce vatandaşa kandillerin olmazsa olmazı olan lokma tatlısı dağıttı.Hastanebaşı camii programının devamında Saathane çay ocaklarında çay sohbeti yapan vatandaşların kandilini kutlayan Başkan Demirtaş,Büyük Camii'de lokma dağıtımına devam etti.
Sadece gündüzleri değil her fırsatta  halkımızla sohbet etmek ve sorunlarını dinlemek adına gösterilen teveccühten memnun olduklarını dile getiren Başkan Necattin Demirtaş, Tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayını ve Kadir Gecesi'ni kutluyorum.11 aydan daha hayırlı olan Ramazan ayının son günlerinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşarken burada sizlerle birlikte bu mutluluğu yaşamaktan ve paylaşmaktan onur duyuyoruz. Umarım bu güzel ve hayırlı günlerde milletimiz, vatanımız, aileniz için yaptığınız tüm dualar kabul olur. Bu vesileyle tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyorum “ dedi


 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA