Spor
Giriş Tarihi : 15-06-2022 13:05

Diomande hakkında flaş gelişme

Diomande'nin takımdaki geleceği hakkında son kararı teknik direktör Bayram Bektaş verecek. Hazırlık kampı boyunca yakından takip edilecek tecrübeli orta sahanın performansı takımda kalıp kalmayacağını belirleyecek.

Diomande hakkında flaş gelişme

Samsunspor'da yaşadığı şanssız sakatlığının ardından iyileşen ve eski sağlığına kavuşan Diomande için yeni bir karar verildi. Tecrübeli oyuncunun takımdaki geleceği hakkında ki son kararı teknik direktör Bayram Bektaş'ın vereceği açıklandı. Yeni sezon hazırlıklarında yer alacak deneyimli futbolcunun sağlık durumu ile birlikte sergileyeceği performans gün gün takip edilecek. Sonrasında teknik direktör Bayram Bektaş, oyuncunun takımda kalıp kalmayacağını yönetime raporlayacak. 

Kırmızı beyazlı ekibin Futbol Direktörü Batu Kaplan, "Yabancı oyunculardan Bateau ve Savicevic'e önümüzdeki yıl kadro planlamasında kendilerini düşünmediğimizi söyledik. Anlayış gösterdiler. Önümüzdeki sezon için kendilerine takım bulacaklar. Yabancı hakkımızın hepsini ileri uçta kullanacağız. 2 kenarda, 1 santraforda ve 1'de orta sahada kullanmayı düşünüyoruz. Şu an bir santrafor arıyoruz. Tomane çok yalnız kaldı. Kendisi bizim sözleşmeli oyuncumuz. Recep Burak ayrıldı. Sol bek Hüseyin Adanaspor ile temasta. Sağ bek Talha'nın gelişlimi açısında da kiralık olarak başka bir kulübe göndermeyi düşünüyoruz. Tolcay'ın menajeri ile konuştuk. Kampa yakınlaştıkça önümüzdeki hafta daha da netleşebilir. Yabancı ve yerli oyuncular ile ilgili planlamayı yaptık" dedi.