Spor
Giriş Tarihi : 02-02-2021 16:00   Güncelleme : 02-02-2021 16:00

Djedje: Samsunspor şampiyon olacak

Kırmızı beyazlı ekibin Fildişili oyuncusu Dja Djedje, olaylı Ümraniyespor maçı sonrasında ınstagram hesabından Türkçe mesaj yayınlayarak; mücadeleden asla yılmayacaklarını ve sezon sonunda şampiyon olacaklarını yazdı.

Djedje: Samsunspor şampiyon olacak

Yılport Samsunspor'un devre arasında Kayserispor'dan renklerine kattığı Dja Djedje, olaylı Ümraniyespor maçı sonrasında ınstagram hesabından Türkçe mesaj yayınlayarak; mücadeleden asla yılmayacaklarını ve sezon sonunda şampiyon olacaklarını yazdı. Kırmızı beyazlı ekiple çıktığı ilk maç itibariyle sahadaki hırsı ve mücadelesiyle herkesin sevglisi olan Fildişili oyuncu, ınstagram hesabından şu paylaşımı yaptı; 

KARA BOĞA MÜCADELEYİ BIRAKMAZ 

“Samsunspor’un Kara Boğası mücadeleyi bırakmaz. Saha dışı şartlara rağmen engel olamayacaksınız. Biz inandık, Taraftarlar inandı, Şehir inandı. Şampiyon Yılport Samsunspor olacak.” paylaşımda bulundu. Kırmızı beyazlı taraftarlarda oyuncularının bu motive edeci mesajına yorumlarıyla destek verdiler. Samsunspor'un orta sahadaki dinamosu Brice Djedje, şu ana kadar Altay ve Ümraniyespor maçlarında 90 dakika forma giydi.