Samsun Haber
Giriş Tarihi : 14-10-2020 21:19   Güncelleme : 14-10-2020 21:19

Doç. Dr. Ahmet Şen: Bu süreci birlikte yeneceğiz

Samsunhaber.com imtiyaz sahibi Erdal Şencan, Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Samsunhaber.com Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Yazıcı ve Genel Koordinatör Ünal Yavuz, Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Şen'i makamında ziyaret etti.

Doç. Dr. Ahmet Şen: Bu süreci birlikte yeneceğiz

Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, pandemi döneminde sağlık çalışanlarının olağanüstü bir mücadele göstererek tüm dünyaya örnek olduğunu belirterek "Koronavirüsün ilk çıktığı 11 Mart gününden itibaren sağlık çalışanlarımız olağanüstü bir gayret gösteriyor. Türkiye'de vefakâr ve cefakar sağlık çalışanlarını bağrına basmış durumda. Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi pandemi döneminde en etkin hastanelerimizden biri oldu, çalışmalarınızı takdirle karşıladık medya dünyası olarak yaptığınız hizmetlerden ötürü şükranlarımızı sunuyoruz." dedi.

"MESELE VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR"

Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Şen ise yaptığı açıklamada: " Bizim için mesele halkımız ve vatanımız soz konusuysa gerisi teferruattır. Gece gündüz demeden, ailesini aylarca görmeden ölüme adeta meydan okuyan sağlık çalışanlarımızın hakkı ödenmez ancak bizim işimiz hayat kurtarmak, insanlarımızı sağlığına kavuşturmaktır. Sadece görevimizi yapıyoruz, bundan sonra da aynı disiplin içerisinde yapmaya devam edeceğiz. Samsun medyasının bu anlamda bizlere göstermiş olduğu yakın ilgiye teşekkür ediyoruz." diye konuştu.