Güncel
Giriş Tarihi : 10-11-2021 12:27   Güncelleme : 10-11-2021 12:27

Duyarlı gençlerin bulduğu para zabıta tarafından teslim edildi

Fatsa ilçesinde Oğuzhan Berber ve Üzeyir Berber isimli gençlerin yolda yürürken buldukları para Belediye Zabıta ekipleri tarafından teslim edildi.

Duyarlı gençlerin bulduğu para zabıta tarafından teslim edildi

Oğuzhan Berber ve Üzeyir isimli gençler Mustafa Kemal Paşa mahallesi Cihat Sokakta yürürken içerinde para olduğu tespit edilen bir zarf buldu. Gençler buldukları zarfı Fatsa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne götürdü. Zabıta ekipleri gençleri götürdüğü zarfın içerisinde 2 bin 300 TL para olduğunu tespit ederek tutanak aldılar aldı. Zabıta ekipleri zarfın üzerinde yazan isimden yola çıkarak zarfın Fatih Mahallesi Muhtarı Mehmet Acıelma’ya ait olduğunu belirledi. Daha sonra belediyeye davet edilen Muhtar Mehmet Acıelma’ya Oğuzhan Berber ve Üzeyir Berber isimli gençler bulundu 2 bin 300 TL para teslim etti.
  Zabıta ekiplerinden parasını teslim alan Fatih Mahallesi Muhtarı Mehmet Acıelma Oğuzhan Berber ve Üzeyir Berber isimli gençlere duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ederek, “Reyhan Akın isimli bir bayandan tapu devri parası almıştım. Zarfı cebime koyduğumu zannederken yere düşürmüşüm. Kısa süre sora Belediyeden telefon gelince parayı almaya gittim. Gençlere bir kez daha teşekkür ederim.” dedi.