Samsun Haber
Giriş Tarihi : 17-11-2019 19:58

Elif’in düşleri Samsun Piazza’nın minikleriyle buluştu

Samsunlu çocuklar, sebze  ve meyvelerin faydalarını bu kez sevilen çizgi film kahramanı Elif'den dinledi.

Elif’in düşleri Samsun Piazza’nın minikleriyle buluştu

Bu yıl ilk kez uygulamaya konulan ara tatilde çocuklar için eğitici ve eğlendirici bir dizi etkinlik düzenleyen Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, TRT Çocuk Kanalının sevilen çizgi film karakteri Elif’i konuk etti.
Piazza’nın etkinlik alanında oluşturulan sahnede çocukların karşısına çıkan Elif,  her gün ziyaret ettiği dedesinin manav dükkanında meyve ve sebzelerle sohbet ederken, çocukları hem eğlendirdi hem de faydalı  bilgilerle donattı. Şarkılar ve oyunlarla renklenip, müzikal tadında gerçekleşen etkinlikte çocuklar, sebze ve meyvelerin sağlığa faydalarını bir de Elif'den dinlediler. Dans ve şarkılarla müzikal tadında geçen etkinlik çocuklara unutulmaz anlar yaşattı.
18 Kasım Pazartesi gününe kadar her gün 14.00-16.00-18.00 saatlerindeki seanslarla çocukların karşısında olmaya devam edecek olan Elif, sahneyi 19-21 Kasım tarihlerinde “Harika Kanatlar” etkinliğine bırakacak.
Samsunlu çocuklar, her bölümünü heyecan ve merakla bekledikleri Harika Kanatların ardından 22-24 Kasım tarihlerinde ise bu kez bir Anadolu masal kahramanı olan Keloğlan ile buluşacak.