Anketler
Giriş Tarihi : 05-11-2014 23:36   Güncelleme : 05-11-2014 23:36

EN BAŞARILI BÜROKRAT KİM?

EN BAŞARILI BÜROKRAT KİM?

Meydannet.com Haber Sitesi dev bir ankete daha imza atıyor. Samsun'un en başarılı bürokratları sizlerin oylarıyla belirlenirken, İlk 3 sırayı alan başarılı bürokratlara haber sitemiz tarafından halk ödülü verilecek.

SAMSUN HALKINA SORUYORUZ

Samsun'un gelişmesinde ve ilerlemesinde hiç şüphe yok ki işini layıkıyla yapan, gecesini gündüzüne katarak Samsun için çalışan çok başarılı bürokratlarımız bulunmakta. Peki halkımız bürokratlarımıza nasıl bakıyor? Yaptıkları çalışmaları beğeniyorlar mı? Hizmetleriyle halktan geçer not aldılar mı? İşte bu soruların cevabını Samsun halkına sorduk?

EN BAŞARILI BÜROKRAT KİM?

Meydannet.com tarafından düzenlenen dev ankette ''en başarılı bürokrat kim?'' diye halkın kendisine soruyoruz? Hangi bürokratı beğeniyorsunuz? Beğendiğiniz bürokratların hizmetlerinden memnun musunuz? Sizce Samsun’un en başarılı bürokratı başkanı kim? Bu soruların cevaplarını oyunu kullanarak ver, yorumlarınla destekle.

ANKET ÜÇ GÜN SÜRECEK

Bugünden itibaren başlattığımız bu çok özel anketle en başarılı bürokratı oylarınızla siz seçin. Halkımızın oylarıyla ankette 1. 2. ve 3. sırada gelen bürokratlarımıza özel bir plaket takdim edilecek. Ankete katıl oyunu ver ve en başarılı bürokratı oylarınla sen seç. 3 gün sürecek olan anket 06.11.2014 Perşembe akşamı saat 11.55 te sona erecek olup sonuçlar ise 00:05′te kamuoyuna açıklanacak

[poll id="10"]