Samsun Haber
Giriş Tarihi : 10-12-2020 13:26   Güncelleme : 10-12-2020 13:26

Erkanat Samsun'da defnedilecek

Tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Samsunsporumuz'un Başkan Yardımcısı Mustafa Erkanat bugün karayolu ile Samsun'a getirilecek ve yarın (Cuma) saat 11.00 - 14.00 arası Kıranköy Mezarlığı'na defnedilecek.

Erkanat Samsun'da defnedilecek

İstanbul'da tedavi gördüğü özel bir hastanede covıd-19 nedeniyle hayatanı kaybeden Yılport Samsunspor Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Erkanat'ın defin programı büyük ölçüde netleşti. Tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Samsunsporumuz'un Başkan Yardımcısı Mustafa Erkanat bugün karayolu ile Samsun'a getirilecek ve yarın (Cuma) saat 11.00 - 14.00 arası Kıranköy Mezarlığı'na defnedilecek.

SABAHA KARŞI VEFAT ETTİ 

Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ve Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Erkanat, bir süredir İstanbul'da özel bir hastanede koronavirüs tedavisi görüyordu. Başkan Yıldırım geçtiğimiz günlerde durumunun iyiye gittiğini ve normal odaya alındığını açıklamıştı. Ancak tedavisine devam edilen Mustafa Erkanat, bu sabaha karşı vefat etti. Cenazesi Samsun'da defnedilecek olan Erkanat'ın vefatı Samsunspor camiasını ve Yılport ailesini yasa boğdu.