Advert
Advert

Ersan Aksu hızlı başladı

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı avukat Ersan Aksu, aday adaylığı çalışmalarına İlkadım İlçe Teşkilatı'ndan başladı. 

Ersan Aksu hızlı başladı

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı avukat Ersan Aksu sırasıyla; İlkadım İlçe Teşkilatını ve Samsun Barosu'nu ziyaret eden Aksu, ilkokul öğretmeninin hayır duasını almayı da ihmal etmedi.

whatsapp-image-2018-11-26-at-18.16.28.jpeg

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Ersan Aksu, aday adaylığı çalışmalarına İlkadım İlçe Başkanlığı ve Samsun Barosu'nu ziyaret ederek başladı. Önce AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay'la görüşen Ersan Aksu, İlkadım'ı yönetmeye talip olduklarını dile getirdi. Başkan Ay da Aksu'ya çalışmalarında başarılar diledi.

whatsapp-image-2018-11-26-at-18.32.20.jpeg 

Avukat olması hasebiyle kendisinin de bağlı olduğu Samsun Barosu'nu ziyaret ederek çalışmalarına devam eden Ersan Aksu, Baro Başkanı Kerami Gürbüz'le bir süre sohbet etti.

whatsapp-image-2018-11-26-at-16.16.48.jpeg

 Aksu ziyarette yaptığı konuşmada, "AK Parti İlkadım Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptıktan sonra ziyaretlerimizi gerçekleştirmeye başladık. Meslektaşlarımızın bağlı olduğu baromuza da bu kapsamda geldik. Aday olup seçildiğimiz takdirde yapacağımız her projede STK'ların fikir ve görüşlerine açık olacağız. Ortak akla önem vereceğiz. İlkadım için İlkadımlılarla birlikte hareket edeceğiz" diye konuştu.

whatsapp-image-2018-11-26-at-16.16.52.jpeg

Baro Başkanı Kerami Gürbüz ise meslektaşı Ersan Aksu'nun aday adaylığından memnun olduklarını belirterek, çalışmalarında başarı diledi.

Ersan Aksu, ayrıca ilkokul öğretmeni Mübeccel Bağçevan'ı da ziyaret etti. Öğretmenine çiçek götüren ve elini öpen Aksu, kendisinin hayır duasını aldı.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Erdoğan: Benim milletim, PKK'nın desteklediği adaya oyunu verir mi ?
Erdoğan: Benim milletim, PKK'nın desteklediği adaya oyunu verir mi ?
Deniz Baykal mecliste yemin etti
Deniz Baykal mecliste yemin etti