26 ŞUBAT 2020 Çarşamba 13:34
Siyaset
Giriş Tarihi : 21-12-2019 19:34

Ersan Aksu'dan Hasan Uzunlar açıklaması

Meydannet.com'un Hasan Uzunlar'ın paylaşımı ile ilgili yaptığı haberin ardından MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak zehir zemberek sözler söylemişti. Konu ile ilgili AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu'da basın açıklamasında bulunmuştu.

Ersan Aksu'dan Hasan Uzunlar açıklaması

AK Parti eski Grup Başkanvekili Hasan Uzunlar'ın sosyal medyada MHP'yi hedef alarak yaptığı paylaşım sonrası ortalık karışmıştı. Konuya ilişkin MHP cephesinden Hasan Uzunlar paylaşımına ilişkin "Hadsizliktir" açıklaması yapılırken bir açıklamada AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'dan geldi.

Konuya ilişkin Ersan Aksu şu ifadelere yer verdi:

"Partimizde Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulunan Hasan Uzunlar’ın bugün itibarıyla basında ve sosyal medyada yer alan tartışma ve yorumlara sebep olan paylaşımını tasvip etmemiz mümkün değildir. Bu kabil beyan ve ifadeler partimizin tutum ve görüşünü kesinlikle yansıtmamaktadır. 

Diğer taraftan ilgili kişi, sosyal medya hesabından ifadelerin kendisine ait olmadığını, sosyal medyada yer alan tartışmadaki ‘bir yorumu’ alıntı olarak paylaştığını beyanla, yanlış anlaşılmalara sebep olmaktan ötürü MHP ve kamuoyundan özür dilemiştir.

Bugüne kadar ifade ettiğimiz üzere; AK Partimiz ile Milliyetçi Hareket Partisinin “Cumhur İttifakı” anlayışı vatanımızın ve milletimizin bekasını ve yüceltilmesini esas alan son derece sağlam temellere dayanmaktadır.
Bu itibarla “Cumhur İttifakı” İl Başkanları olarak bu zamana kadar olduğu gibi aynı anlayış ve sorumluluk içerisinde bulunduğumuzu kamuoyuyla saygıyla paylaşırım."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA