Güncel
Giriş Tarihi : 19-11-2020 14:19   Güncelleme : 19-11-2020 14:19

Erşan Giyim İndirimli Kıyafet Modelleri

Erşan Giyim, piyasada iki katı fiyatına satışı yapılan ürünler yerine çok daha uygun fiyatlı kıyafet modellerinde satış yapılan bir sitedir.

Erşan Giyim İndirimli Kıyafet Modelleri

Süveter, şortlar, taytlar, eşofman altları, eşofman altları, eşofman üstleri gibi kadın giyim ürünlerinin özel olarak siparişlerin verilmesi mümkün oluyor. 100 TL üzerindeki siparişlerde kargo ücreti ödemiyorsunuz.

Erşan Giyim Outlet Satış Sitesi

İnternetten satışlarıyla dikkat çeken, tüm müşterileri tarafından çok uygun ücretlerle onlarca farklı modelde siparişlerin verilmesi mümkün olan sitede sipariş verebilirsiniz. Erşan Giyim aracılığıyla an itibariyle kazaklar, hırkalar, jean modelleri, elbise modelleri ve spor giyime yönelik yüzlerce ürün için siparişlerin oluşturulması mümkündür. Her yaştan müşterinin ilgi gösterdiği kazaklar, pantolonlar, ayakkabılar, şortlar, taytlar ve eşofman altları için özel indirim oranlarıyla sipariş verme imkanı tanınıyor.

Erşan Giyim Maliyetine Giyim Ürünleri

Erşan Giyim bünyesinde stoklar sürekli olarak güncelleniyor ve modellerin üzerinde de görebileceğiniz ürünler için Xs, S, M, L, XL, XXL gibi beden ölçüleriyle sipariş verilebiliyor. Etek, pantolon, elbise, jean, kazak, hırka, sweat çeşitleriyle özel olarak siparişlerin verilmesi mümkün oluyor. Süveter, tişört, body, tulum modellerinde Xs ile XXL arasında değişen beden ölçülerine uygun şekilde yer bir ürün türü için siparişlerin verilmesi mümkündür.

Erşan Giyim Online Giyim Siparişi

İnternetten, mobil cihazlardan veya bilgisayardan giriş yapılarak sipariş verilmesi için oluşturulan Erşan Giyim bünyesinde üyelik şartsız alışveriş mümkündür. Kadın kıyafetleri için kredi kartıyla ödeme yapılabilecek şekilde yeni ürünlerden faydalanılması sağlanıyor. Kapıda ödeme özelliğine sahip olan, alt giyim ve üst giyim gibi özel ürünlerde markasız, şık modeller arasında tercihinizi yapabilirsiniz.

Sadece tek bir firma tarafından üretilen ürün türleri yerine, onlarca farklı yerel kuruluşun ürünlerine ve farklı bölgelerden ithal edilen giyim ürünlerine ulaşılabiliyor. Bugüne kadar binlerce kişi tarafından alışveriş yapılmış ve adını her şehirde duyurmuş olan ersangiyim.com sitesine hem genç hem de tüm yaştan bayanlar tarafından ilgi gösteriliyor.