Spor
Giriş Tarihi : 13-06-2020 13:51   Güncelleme : 13-06-2020 13:51

Ertuğrul Sağlam oyuncularının fizik ve motivasyonundan memnun!

Uzun bir aradan sonra yeniden topbaşı yapan kırmızı beyazlı ekipte teknik direktör Ertuğrul Sağlam, takımını bir yandan müsabakalara hazırlarken; bir yandan da TFF'nin tescil konusunda vereceği kararı bekliyor.

Ertuğrul Sağlam oyuncularının fizik ve motivasyonundan memnun!

Yılport Samsunspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, oyuncularının fiziki durumlarından ve motivasyonlarından memnun bir görüntü çizdi. Yaklaşık 2,5 ay sonra yeniden topbaşı yapan kırmızı beyazlı ekipte teknik direktör Ertuğrul Sağlam, takımını bir yandan müsabakalara hazırlarken; bir yandan da TFF'nin tescil konusunda vereceği kararı bekliyor. 

MORALLER YERİNDE 

Gruplar halinde çalışmalara başlayan, tesis içerisinde soyunma odaları dahil sosyal mesafeye dikkat eden futbolcuların yanı sıra teknik heyette tedbiri elden bırakmıyor. Deneyimli teknik adam Sağlam'ın bir süre futbolcuları fiziken hazırladıktan sonra takım halinde taktik antrenmanlara geçeceği ve takımı kaldığı yerden aynı şekilde, aynı futbolla sahaya çıkarmak için mesai harcayacağı öne sürüldü. Yardımcıları ile sürekli çalışma halinde olan tecrübeli çalıştırıcının, futbolcuların kilo ve idman durumundan memnun olduğu öğrenildi.