Spor
Giriş Tarihi : 13-01-2021 12:51   Güncelleme : 13-01-2021 12:51

Ertuğrul Sağlam'dan birlik çağrısı

Yılport Samsunspor'un teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, transfer gelişmelerine ilişkin açıklama yaparken takım olarak çok önemli bir döneme girdiklerini ve başarıya giden yolda tüm kentin birlik olmasına ihtiyaç duyulduğunu söyledi.

Ertuğrul Sağlam'dan birlik çağrısı

Yılport Samsunspor'un teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, takım olarak çok önemli bir döneme girdiklerini ve başarıya giden yolda tüm kentin birlik olmasına ihtiyaç duyulduğunu söyledi. Sağlam, Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, ikinci yarı öncesi çalışmaları hakkında bilgi verdi.Hazırlık çalışmalarına yeni transferler Gökhan Karadeniz ve Brice Dja Djedje'nin de katıldığını aktaran Sağlam, golcü oyuncu Antonio Manuel Fernandes Mendes'in (Tomane) tedavisinin ülkesi Portekiz'de tamamlandığını ve birkaç gün sonra Samsun'a geleceğini belirtti.

HIZLI BAŞLADILAR 

Öte yandan ligde şampiyonluk parolası ile ilerleyecek olan kırmızı beyazlı ekipte çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Nuri Asan Tesisleri'nde çalışmalarına başlayan Yılport Samsunspor'da hem teknik heyetin hemde oyuncuların keyifli olması dikkatlerden kaçmadı. Kırmızı-Beyazlılar, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde 2 grup halinde yapılan önce sabah antrenmanın da fitness salonunda kuvvet çalışması ardından günü topla yapılan çalışmalar ile tamamladı.