Spor
Giriş Tarihi : 01-03-2021 18:49   Güncelleme : 01-03-2021 18:49

Ertuğrul Sağlam'dan TFF'ye çağrı

Samsunspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, Keçiörengücü deplasmanında 90 dakika boyunca maruz kaldıkları çirkinliklerin hemen hemen her statda olmaya başladığını ve bu durumun bir futbol adamı olarak kendisini çok üzdüğünü söyledi.

Ertuğrul Sağlam'dan TFF'ye çağrı

Yılport Samsunspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, Keçiörengücü deplasmanında 90 dakika boyunca maruz kaldıkları çirkinliklerin hemen hemen her statda olmaya başladığını ve bu durumun bir futbol adamı olarak kendisini çok üzdüğünü söyledi. Şampiyon teknik adam, Keçiörengücü ile Aktepe Stadı'nda oynadıkları karşılaşmanın ardından konuyla ilgili olarak şunları söyledi:; Federasyonumuz maçlarda 25’şer kişiye tribünlerde izin veriyor. Bence 25 kişiyi hiç statlara almasınlar. 

ÇOK SIKINTILI BİR DURUM 

Çünkü futbol adına hiç hoş olmayan, nahoş, tasvip etmeyeceğimiz durumlarla karşılaşılabiliyor. Çok sıkıntılı bir durum var. Bu birçok statta karşımıza çıkıyor. Futbol adına kirlilik mi diyeyim, orada insanların birbirlerine davranışları, söylemleri inanın bir futbol adamı olarak çok üzülüyorum. Bence federasyon bunu çok ciddi anlamda düşünmeli ve bir tedbir almalı ya da tamamen statlara girişi kapatmalı”.

A.DEMİRSPOR MAÇINI DÜŞÜNÜYORUZ 

Haftaya kendi sahamızda Adana Demirspor ile karşılaşacaklarını belirten Ertuğrul Sağlam, “Hakemle alakalı çok şey söylemek istiyorum ama kendimi tutuyorum, konuşmayacağım. Sonuçta yolumuza devam ediyoruz. Namağlup serimiz devam ediyor. Bundan sonraki dönemde de zorlu karşılaşmalara çıkacağız. Haftaya Adana Demirspor ile zorlu bir maç oynayacağız. O maçı kendi sahamızda kazanmak istiyoruz. Hazırlıklarımız da o doğrultuda devam edecek. Ben Ankara Keçiörengücü’nü tebrik ediyorum” diye konuştu.