Spor
Giriş Tarihi : 18-11-2019 17:35

Ertuğrul Sağlam'ın yardımcıları belli oldu

19 Kasım Salı günü ise saat 13.00 da Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlenecek törenle kendisini kırmızı beyazlı renklere bağlayan resmi sözleşmeyi imzalayacak şampiyon hocanın yardımcıları da büyük bir merak konusu.

Ertuğrul Sağlam'ın yardımcıları belli oldu

Yılport Samsunspor'un çiçeği burnunda teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, bu akşam 21.00 'da Samsun Çarşamba Havaalanı'nda olacak. 19 Kasım Salı günü ise saat 13.00 da Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlenecek törenle kendisini kırmızı beyazlı renklere bağlayan resmi sözleşmeyi imzalayacak şampiyon hocanın yardımcıları da büyük bir merak konusu olmuştu. 

YARDIMCILARI KİMLER OLACAK ?

Yarına kadar büyük bir aksilik yaşanmazsa tecrübeli çalıştırıcı ile birlikte Gökhan Geylani, Öztürk Tanrıbilir, Şahin Uysal, Erdem Yılmazer ve Utku Yörükoğlu'nun da kırmızı beyazlı ekiple sözleşme imzalayacağı büyük olasılık olarak görülüyor.  Yarın yapılacak imza törenine yoğun bir taraftar katılımın yaşanacağı tahmin ediliyor. Samsunsporlu taraftarlar, sosyal medyadan tüm taraftarları yarın 13.00 da Nuri Asan Tesisleri'ne beklediklerini yazdılar.