Güncel
Giriş Tarihi : 18-12-2019 13:02

Ev Alırken Faiz Ödeme Derdi Bitiyor!

Ev Alırken Faiz Ödeme Derdi Bitiyor!

Evet, yanlış duymadınız ev alırken faiz ödeme derdi bitiyor! Türkiye’de son yıllarda mutlaka duyduğunuz bir sistem ile ev alırken faiz ödeme derdi ortadan kalkıyor. Bu sistem Birevim firmasının bizlere sunduğu bir sistem. Sistem sayesinde istediğiniz evi alabiliyorsunuz ve kesinlikle faiz ödemiyorsunuz. Faiz ödemediğiniz gibi dosya masrafı ve peşinat ödeme zorunluğunuz da yok. Sistem tamamen müşteri odaklı olduğu için her noktada kararlar sizin tarafınızdan veriliyor ve uygulanıyor.

Sistemi kullanarak ev alabildiğiniz gibi hem sıfır hem de ikinci el araba da alabiliyorsunuz. Ev alırken veya araba alırken kesinlik faiz ödemiyorsunuz. Durum böyle olunca insanlar şüpheye düşüyor fakat şüphe edecek hiçbir şey yok. Tüm işlemler noter huzurunda resmi olarak gerçekleştiriliyor.

Faizsiz Ev Alma

Şimdi sizlere sistemin detaylarından ve nasıl işlediğinden bahsedelim. İlk olarak Birevim firmasına başvuru yapmanız gerekmektedir. Daha randevu sistemi ile birazdan bahsedeceğimiz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak; alacağınız evi ve evin fiyatını firmaya iletmeniz gerekmektedir. Bu fiyatın bir önemi yoktur, sisteme istediğiniz miktardaki ev ile dahil olabilirsiniz. Evi belirledikten sonra sisteme peşinatlı mı yoksa peşinatsız mı, nasıl dahil olmak istediğini belirlemeniz gerekmektedir.

Bu adımdan sonra da aylık ödeyebileceğiniz taksitleri seçme sırası gelir. Seçeceğiniz taksit sayısı kaç kişilik gruba dahil olacağınızı belirler. 36 Taksit yaptırmak isterseniz 36 kişilik gruba dahil edilirsiniz. Tüm bu hususlardan sonra sözleşme yapılır ve karşılıklı olarak imzalanır. En son işlem olarak evinizi alacağınız tarihi belirlemek için noter huzurunda çekiliş yapılır. Burada herkese bir tarih çıkar ve o tarihte istenilen ev alınır. Evi teslim aldığınızda ödeyeceğiniz taksitlere bir miktar zam yapılır ve bu zam oranı size söylenir. Bu sayede borcunuz çok daha erken bitmiş olur.

Faizsiz ev almak için tek yapmanız gereken Birevim firmasını ziyaret etmek olacaktır. Hiçbir şikayeti olmayan firma, bu konuda lider olarak ilerlemektedir.