Güncel
Giriş Tarihi : 22-12-2019 12:18

Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Faiz ödemek istemeyenler için faizsiz kredi kartı veren bankalar mevcuttur.

Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Çeşitli bankalar kredi kartı kullanmayı kolaylaştırırken faiz zorluğunu tamamen ortadan kaldırmış durumdadır. 2019 yılında faizsiz kredi kartı veren bankalar ise şu şekilde sıralanıyor:

Ziraat Katılım Kredi Kartı

Ziraat Bankası tarafından geliştirilen katılım kredi kartı gelişmiş özellikleriyle dikkatleri üzerine topluyor. Kredi kartı sayesinde ay sonunda faiz ödemesi yapılması gerekmez. Aynı zamanda tüm harcamalar kredi kartı limitinden yapılabilirken, harcamaların 48 aya kadar taksitlendirilmesi söz konusudur. Öte yandan internet üzerinden alışveriş yapma imkanı sağlayan kredi kartına kredi tahsis ücreti ödenmesine gerek yoktur. Çok sayıda avantaj sağlayan kredi kartına başvuruda bulunmak için gelir belgesi ve nüfus cüzdanıyla birlikte Ziraat Bankasına başvuruda bulunmak yeterlidir.

Vakıf Katılım Kredi Kartı

Vakıf Katılım Bankası tarafından sunulan Vkart, faizsiz kredi kartları arasında sıklıkla tercih ediliyor. Aidat ve faiz talep etmeyen kredi kartıyla internet üzerinden her türlü harcamanın yapılması mümkündür. Ayrıca kredi kartı sayesinde 50 TL ve altındaki harcamaların temassız ödeme özelliği üzerinden ödenebileceğini belirtmek gerekir. Vkart almak isteyen kişilerin gerekli belgelerle birlikte Vakıf Katılım Bankasına doğrudan başvuruda bulunması lazımdır.

Kuveyt Türk Sağlam Kart

Kuveyt Türk tarafından geliştirilen Sağlam kart, çok kısa bir zaman aralığı içinde geniş bir kitleye ulaşmayı başarmıştır. Faizsiz bir yapıya sahip olan Sağlam kart, nakit avans, bol taksit gibi özellikleri bünyesinde bulunduruyor. Öte yandan kartı düzenli kullanmanız halinde yılın sonunda 50 TL değerinde hediye kazanmanız söz konusu olur.

Türkiye Finans Happy Kart

Faizsiz kredi kartları arasında dikkat çekici bir yere sahip olan Happy Kart aynı zamanda tahsis ücreti de almıyor. Çok sayıda özelliğe sahip olan kredi kartı masrafsız özelliğiyle bir hayli fazla beğenilen seçeneklerden biri durumundadır. İnternet üzerinden harcama, nakit avans, bol taksit gibi çeşitli özellikleri bulunan kredi kartına başvuruda bulunmak son derece kolaydır. Tek yapılması gereken şey ise gerekli olan belgelerle birlikte en yakında bulunan Türkiye Finans şubesine başvuruda bulunmaktır.