Güncel
Giriş Tarihi : 25-12-2019 12:48

Faizsiz Peşinatsız Ev Sahibi Olmak İsteyenler

Ev sahibi olmak herkesin hayallerinden biridir. Satın almış olduğunuz ev sayesinde her ay el yakan kiraları ödemekten tamamen kurtulabilirsiniz.

Faizsiz Peşinatsız Ev Sahibi Olmak İsteyenler

Kira ödemek yerine kendi evinizi satın alarak küçük taksitler eşliğinde evinizin ödemesini yapmayı uygun bulabilirsiniz. Bu durumda karşınıza faizsiz konut kredisi imkanı çıkacaktır. Bu imkan sayesinde son derece küçük taksitler eşliğinde faizsiz olarak kredi geri ödemelerini yapma hakkına sahip olursunuz. Özellikle bankaların zorlayıcı kredi faizlerine aldırış etmeden ev alma planı kuruyorsanız çeşitli firmalar tarafından sunulan faizsiz kredi fırsatı tam size göre olacaktır.

Peşinatsız Ev Satın Alma

Bu sistem sayesinde faizsiz ve peşinatsız olarak çok kısa bir süre içinde ev sahibi olma yolunu açabilirsiniz. Böylelikle kredi notu, gelir durumu gibi bankalar tarafından kredi verme sürecinde sıklıkla sorgulanan konularla boğuşmanıza kesinlikle gerek kalmaz. Havuz sistemi olarak adlandırılan bu sistem katılımcıların her ay belirli bir miktar taksit ödeyerek ev sahibi olmasına neden olur. Ayın sonunda toplanan miktarla kurayla seçilmiş olunan bir kişiye ev satın alınır. Noter güvencesinde yapılan kuralardan sonra bir sonuca varılacağını belirtmek gerekir. Ev sahibi olan kişinin daha sonraki aylarda ödeyeceği aylık taksitlerde artış yaşanır. Bu şekilde aynı sistem düzenli olarak her ay bir kişiyi istediği yerden bir ev sahibi yapmayı amaç edinmektedir. 

Belirli bir miktar peşinat ödemeniz halinde daha kolay bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz. Sisteme ister peşinatlı isterseniz de peşinatsız olarak katılım sağlayabilirsiniz. Bunun yanında bazı dönemlerde ara ödeme imkanı yapmanıza imkan veren bu sistem ödemeleri daha hızlı bir şekilde yapmanıza imkan tanımaktadır.

Belirlenen taksit miktarına bağlı olarak katılımcılar bir araya getirilmektedir. Buna göre vade sayısını belirleyerek grubunuzu seçebilirsiniz. En az 40 ay vade olmak üzere 200 ay vadeye kadar vade sayısı seçilebilmektedir. Kısa süre içinde herkese ev sahibi olma şansı veren bu sistem, kuradan çıkmayan kişilerin de aynı şekilde birkaç aylık süre içinde ev sahibi yapar. Bu sayede peşinatsız ev alma sistemi üzerinden kesin olarak hızlı bir şekilde ev alabilirsiniz.