Güncel
Giriş Tarihi : 15-11-2021 19:18   Güncelleme : 15-11-2021 19:18

Fatsa'da kırsal mahalleler asfaltına kavuşuyor

Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ilçenin kırsal mahallelerinde uzun yıllardır stabilize olarak kullanılan yolları kış ayının gelmesine rağmen, hava şartlarından etkilenmeden emilsiyonlu sathi kaplama asfalta kavuşturmaya hız kesmeden devam ediyor.

Fatsa'da kırsal mahalleler asfaltına kavuşuyor

Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri son 10 gün içerisinde Eskiordu, Geyikçeli, Örencik, Kavraz, Duayeri, Hatipli ve Çömlekli mahallelerinde toplamda 9.5 kilometre emilsiyonlu sathi kaplama asfalt çalışması gerçekleştirdi.

“ULAŞIMDAKİ KONFORU ARTIRIYORUZ”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından yürütülen kırsal mahallelerimizde yol iyileştirme çalışmaları kapsamında yol yapım çalışmalarının verimli ve hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, “Eskiordu, Geyikçeli, Örencik, Kavraz mahallelerimizde çalışmalarımızı tamamladık, Duayeri, Hatipli ve Çömlekli mahallelerimizde çalışmalarımız devam ediyor. Fatsa’mızın her mahallesinin ulaşımındaki konforunu arttırmak adına çalışmalarımıza durmadan yorulmadan canla başla çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR

Geyikçeli Mahallesi Muhtarı Burhan Çavlı muhtar seçilirken vermiş oldukları tüm tahütleri Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Ethem Kibar öncülüğünde hızla yaparak vatandaşın kullanımına sunduklarını belirterek, “Devletimizin gücünü vatandaşımızın hizmetine sunmanın haklı onur gurur ve sevincini yaşamaktayım. Tüm Geyikçeli halkım adına Fatsa Belediyemize ve Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekiplerine çok teşekkür ederim.” dedi.

Duayeri Muhtarı İsmail Ulucan belediye doğru yönetildiği zaman hizmeti de en iyi şekilde aldıklarını ifade ederek, “Çok şükür devletimizin imkanı var. Yeter ki yönetim doğru olsun. Şuanda şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Fatsa’mızın her mahallesine hizmetler eşit şekilde yapılıyor. Biz bunu gözlemliyoruz.” diye konuştu.

Örencik Mahallesi Muhtarı Mevlüt Ezgü’de sathi kaplama asfalt yapılan yollarının en az 50 yıl önce açıldığını söyleyerek, “Yolumuzun konforlu asfalta kavuşmasından dolayı çok mutluyuz. Başta Belediye Başkanımız olmak üzere emeği geçen herkese cani gönülden teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.