Güncel
Giriş Tarihi : 23-12-2019 12:17

Finansevim ile Kredisiz Ev Alma Fırsatı Yakalayın

Konut alımları için başvurulan konut kredileri yüzünden pek çok vatandaş mağdur olmaktadır.

Finansevim ile Kredisiz Ev Alma Fırsatı Yakalayın

Çünkü ülkemizde konut kredilerinin geri ödemeleri için yüklü faiz talepleri bulunmaktadır. Bu da konut hayali kuran kişilerin maddi zorluklar yaşamalarına yol açmaktadır. Finansevim kredisiz ev almak isteyen kişilere ayrı bir kapı aralamış durumdadır. Siz de kredi ve faizlerle uğraşmak istemiyorsanız tasarrufa dayalı sistemlerden meydana gelen kampanyalardan herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Finansevim Kredisiz Faizsiz Ev Alma

Finansevim kredisiz faizsiz ev kampanyası ile farklı fonlar üzerinden hizmet sunumu yapmaktadır. Firmada güncel şekilde kullanılabilen fonların isimleri; Çekiliş, Vade Ortası ve Relax olarak belirlenmiştir. Her fon kendine has bir takım özellikler bulundurmaktadır. Bu sayede kişiler maddi olanaklarına ya da ödemek istedikleri sisteme göre kararlarını vererek bütçelerinde açık oluşturmadan konutlarına sahip olabilmektedir. Sistemin en önemli özelliklerinden biri kişilerin ilk evlerini satın alıyor olmaları gibi bir zorunluluk içermemesidir. Yani bireyler sistemden faydalanarak yatırım amaçlı gayrimenkuller de temin edebilmektedir.

Katılımcıların Finansevim kampanyaları sayesinde kredi çekmek zorunda kalmamalarının en önemli nedeni fonlarda peşinat zorunluluğunun bulunmamasıdır. Günümüzde konut alımlarında kredi çekimleri peşinat ödemelerini tamamlamak için yapılmaktadır. Bireylerin sistemde peşinat ya da ara ödemeler yapıp yapmayacakları ise tamamen kendi kararlarına bırakılmıştır. Buradan da anlaşıldığı gibi hiçbir birikiminiz olmamasına karşın kampanyalardan birine isminizi yazdırarak konut sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Peşinatsız Ev Alma Kampanyası

Finansevim peşinatsız ev almak isteyenler için bütçeleri sarsmayacak bir ödeme planı hazırlamaktadır. Hazırlanan ödeme planı kapsamında sabit sistemler uygulanabilmektedir. Katılımcıların sabit sistemleri tercih etmeleri halinde konutlarına sahip olmalarından sonra ödemelerini artırmalarına gerek kalmamaktadır. Bunun yanı sıra fonlar arasında konut alındıktan sonra aylık ödeme miktarlarının artmasını sağlayanlar da vardır. Böylelikle bireylerin hesaplanan taksitleri belirlenmiş olan aylardan daha önce tamamlanacaktır. Taksitlerin düzenli artışının yanı sıra ara ödemelerle toplam borcun kısa süre içerisinde bitmek gibi imkânları da katılımcılara sunulmaktadır. Ya da bu yolların herhangi biri tercih edilmeden ilk andaki sistem üzerinden konut alımları gerçekleştirilebilmektedir.

https://www.finansevim.com.tr/