Spor
Giriş Tarihi : 28-04-2022 21:57

Fofana'dan açıklama! Gidecek mi? Kalacak mı?

Samsunsporlu taraftarlar, Fofana ile ilgili çıkan transfer haberine tepki göstererek, sosyal medyada yıldız futbolcunun takımda kalması yönünde paylaşımlar yaptı.

Fofana'dan açıklama! Gidecek mi? Kalacak mı?

İnstagram storysinde hakkında çıkan Pendikspor ile anlaştığı yönündeki transfer haberini paylaşan Fofana, haberin üzerine fake news (yalan haber) yazarak bu iddiaları yalanladı

Önceki gün süperligyolunda.com adlı internet sitesinin twitter sayfasında paylaştığı, “Pendikspor, sezon sonunda Samsunspor ile sözleşmesi sona erecek olan Moryke Fofana ile anlaşmaya vardı” haberi Kırmızı-Beyazlılar tarafından büyük tepki çekti. Taraftarlar, performansı ile takımın en önemli ismi olan yıldız futbolcunun takımdan gitmemesi yönünde adeta sosyal medyada mesaj yarışına girdi.

Konuya son noktayı koyan isim ise Fildişili futbolcu Moryke Fofana oldu. İnstagram storysinde hakkında çıkan haberi paylaşan Fofana, bu paylaşımın üzerine ‘fake news’ yani yalan haber yazdı. Her fırsatta Samsunspor’da mutlu olduğunu ifade eden Fofana’nın bu paylaşımı, taraftarların da rahatlattı. Yıldız futbolcunun önümüzdeki sezonda da Samsunspor’da olması bekleniyor. 

Kaynak: Hedef Halk Gazetesi