Güncel
Giriş Tarihi : 30-07-2021 13:50   Güncelleme : 30-07-2021 13:50

FUE Saç Ekimi Sayesinde Doğal Saçlarınıza Kavuşun

FUE Saç Ekimi Sayesinde Doğal Saçlarınıza Kavuşun

FUE saç ekimi, modern saç ekimi tekniklerinin geliştirilen ilk yöntemidir. Günümüzde uygulanan diğer tüm modern saç ekimi yöntemleri, FUE’ nin geliştirilen alt dallarıdır. Kellik problemine kalıcı çözüm getiren bu teknik sayesinde doğal saçlara kalıcı bir şekilde kavuşmak oldukça kolaydır.

Teknik olarak başarılı sonuçlar veren bu yöntem sayesinde dünya üzerinde birçok kadının ve erkeğin doğal saçlarına yeniden kavuştuğunu görebilirsiniz. Emphair Saç Ekim Merkezinde de başarılı şekilde uygulanan FUE tekniği, en çok tercih edilen saç ekimi yöntemleri arasında yer alır.

Dünya genelinde 25 binden fazla saç ekimi operasyonu gerçekleştiren Emphair, başarılı sonuçlanan hizmetleri sayesinde, hasta memnuniyeti maksimum düzeyde olan saç ekimi merkezlerinin başında yer alır. FUE ve diğer saç ekimi yöntemleri ile ekilen saçları, ömür boyu kullanmak mümkündür.

FUE Saç Ekimi Yönteminde Operasyon Nasıl Gerçekleştirilir?

Saç ekimi, saç kaybı yaşayan kişileri doğal saçlarına kolay bir şekilde kavuşturan popüler bir uygulamadır. Günümüzde yoğun ilgi gören bu operasyon iki aşamada gerçekleştirilir. Saç ekimi operasyonlarında hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın bu aşamalar değişiklik göstermez. Sadece uygulama yöntemleri farklıdır.

FUE yönteminde, donör bölgeden alınan greftler kanal yöntemi ile saç derisine ekilir. Saç derisine ince kanallar açmak, açılan kanallara yeterli miktarda ve doğru yönde saç kökü ekmek, uzmanlık ister. Emphair gibi profesyonel ekip ile hizmet veren merkezlerde yapılan saç ekimi operasyonunun kısa bir süre sonra kuaför tarafından bile anlaşılması mümkün değildir. Ancak, yeteri kadar deneyim sahibi olmayan kişiler tarafından yapılan saç ekimi, kolay bir şekilde fark edilebilir.

Lokal anestezi ile gerçekleştirilen operasyon, yaklaşık 7-8 saat sürer. İnce uçlu iğnelerle uygulanan lokal anestezi sayesinde operasyon boyunca ağrı ve acı hissedilmez. Emphair Saç Ekim Merkezinde, iğne fobisi olan kişiler için iğnesiz anestezi seçeneği de bulunur.

İsteyen Herkese FUE Yöntemi Uygulanabilir mi?

FUE yöntemi, genel sağlık durumu saç ekimi operasyonu yaptırmaya elverişli olan herkese uygulanabilir. Teknik olarak mükemmel ve modern bir uygulama olan FUE ekim yöntemi ile saç ekimine ihtiyaç duyan herkes doğal saçlarına yeniden kavuşabilir. Bazı durumlarda saç ekimi operasyonu için her yöntem uygun olmayabilir. Böyle bir durum söz konusu olduğu zaman FUE yerine diğer tekniklere başvurmak faydalı olur.

Emphair Saç Ekim Merkezinde saç ekimi yaptırmak isteyen kimselere öncelikle ücretsiz olarak saç analizi yapılır. Bu analiz sonucuna göre FUE yönteminin kişiye uygunluğu kolay bir şekilde tespit edilir. Saç analizi ile ayrıca ekim işleminde kullanılması gereken saç kökü miktarı da kolay bir şekilde tespit edilir. Bu nedenle saç ekimi yaptırmayı planlıyorsanız Emphair gibi kaliteli hizmetler veren merkezleri tercih etmeniz faydalı olur.

Saç ekiminde başarılı sonuçlar elde etmek istiyorsanız Emphiar firmasını güvenle seçebilirsiniz. Firmanın uyguladığı başta FUE olmak üzere diğer yöntemler hakkında bilgi için ise https://www.emphair.com/tr/fue-sac-ekimi/ adresini tıklayabilirsiniz. İsterseniz de uzmanlarını arayarak sorunlarınıza kalıcı şekilde çözümler bulabilirsiniz.