GENÇ GAZETECİLERDEN EVLİLİĞE İLK ADIM

Atakum Belediyesi Basın ve Yayın Müdürlüğü'nde görev yapan gazeteci Samet Gürcü ve Haber AKS TV Muhabiri Nur Ok, evliliğe ilk adımı atarak nişanlandı. Çiftin nişan yüzüklerini Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı taktı.

GENÇ GAZETECİLERDEN EVLİLİĞE İLK ADIM

YÜZÜKLERİ BAŞKAN TAŞÇI TAKTI

Samsun'un genç gazetecilerinden Atakum Basın ve Yayın Müdürlüğü'nde görev yapan Samet Gürcü ile Haber AKS TV Muhabiri Nur OK, bu akşam Yalı Cafe'de yapılan muhteşem nişan töreniyle evliliğe ilk adımı attılar. Genç çiftin nişan törenine katılarak yüzüklerini takan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı;'Allah tamamına erdirsin. Gürcü ve Ok ailelerini kutluyorum.' dedi.

EVLİLİĞE İLK ADIMI ATTILAR

Genç çiftlerin mutlulukları yüzlerinden okunurken, salona gelen davetlilerle tek tek ilgilendiler. Her iki gencin gazeteci olması nedeniyle Samsun'un bazı yerel ve ulusal temsilcileri genç çifti bu özel gecede yanlız bırakmadılar. Gürcü ve Ok yaptıkları açıklamada;'Bu gece evliliğe ilk adımımızı attık. Bizleri bu anlamlı ve özel günümüzde yanlız bırakmayan sevdiklerimize teşekkür ediyoruz.' diye konuştular.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaoğlu ile Zeybekci arasında samimi sohbet
Kocaoğlu ile Zeybekci arasında samimi sohbet
AK Parti'nin yerel seçim formülü: Gönülleri fethetmek
AK Parti'nin yerel seçim formülü: Gönülleri fethetmek