Samsun Haber
Giriş Tarihi : 31-08-2019 12:05   Güncelleme : 31-08-2019 13:41

GENÇ PARTİ SAMSUN'DA KONGREYE HAZIRLANIYOR

Genç Parti Canik İlçe Başkan Adayı Ali Uysal 8 eylülde yapılacak ilçe kongresi öncesi önemli mesajlar verdi. Uysal, 'Hem Samsun'da hem de Türkiye'de yeni bir döneme hazır olun' dedi.

GENÇ PARTİ SAMSUN'DA KONGREYE HAZIRLANIYOR

SİYASETTE BAŞARIYI YAKALAYACAĞIZ
Genç Parti Türkiye'nin 41 ilinde kongrelerini bitirirken, Samsun'da da hummalı bir kongre süreci yaşanıyor. Genç Parti Canik İlçe Başkan Adayı İş İnsanı Ali Uysal 2023 seçimleri öncesi tüm Türkiye'de teşkilatların yeniden yapılandığını ve 41 ilin kongrelerini tamamladığını belirterek; 'Samsun'da dinamik kadrolar görev başına geliyor. Genç Parti Canik ilçe başkanlığı kongremizi 8 Eylül'de gerçekleştireceğiz. İlçe kongrelerinin hemen bitiminde ise il kongremiz olacak. Samsun'da çok değerli isimler partimizde yer alıyor. Gümbür gümbür geliyoruz.' dedi.

2023 SEÇİMLERİ ÇOK ÇETİN GEÇECEK
Türkiye siyasetinin yeni bir sürece ve geleceğe ihtiyacı olduğunu belirten Uysal;.''Genç Parti, geçmişte Genel Başkanımız Cem Uzan'la ciddi bir çıkış başlattı. Yarım kalan bu süreci partimizin tüm dinamikleriyle 2023 seçimlerine taşımak istiyoruz. Öyle inanıyorum ki ilk seçimlerde partimiz daha güçlü bir başlangıçla büyük bir başarıya imza atacaktır. Biz buna inanıyoruz ve çalışmalarımız devam ediyor. Canik teşkilatı olarak çok güzel bir ekip oluşturduk 8 eylülde yapılacak kongrede yeni yönetimizi belirleyeceğiz' diye konuştu.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA