Spor
Giriş Tarihi : 13-08-2020 15:05   Güncelleme : 13-08-2020 15:05

Genel Menajer Aztopal transfer için tarih verdi!

Transferde hedeflerinin 31 Ağustos olduğunu dile getiren kırmızı beyazlı ekibin Genel Menajeri Aztopal, "Bu ayın sonuna kadar transferi sonlandıracağız. Başkanımız Yüksel Yıldırım ile bu konuda hem fikiriz. Çalışmalarımız yoğun olarak devam ediyor. Önümüzde hafta içinde kanat ve sol bek transferlerimizin tamamı ile anlaşmayı düşünüyoruz" dedi.

Genel Menajer Aztopal transfer için tarih verdi!

 Yılport Samsunspor'un Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Clujlu stoper Kevin Boli ve Hollandalı forvet Ricky Van Wolfswinkel'de hafta sonuna kadar süreleri olduğunu söyledi. Olumlu ya da olumsuz bu iki transferde bir sonuca ulaşmayı hedeflediklerini söyleyen kırmızı beyazlı ekibin Genel Menajeri Aztopal, "Bizim her bölge için elimizde alternatifli listemiz hazır. Boli ve Ricky Van Wolswinkel'den olumlu dönüş olmadığı anda alternatif oyuncularla temasa geçeceğiz" dedi. 

KANAT VE SOL BEK TRANSFERLER GELİYOR

Transferde hedeflerinin 31 Ağustos olduğunu dile getiren kırmızı beyazlı ekibin Genel Menajeri Aztopal, "Bu ayın sonuna kadar transferi sonlandıracağız. Başkanımız Yüksel Yıldırım ile bu konuda hem fikiriz. Çalışmalarımız yoğun olarak devam ediyor. Önümüzde hafta içinde kanat ve sol bek transferlerimizin tamamı ile anlaşmayı düşünüyoruz. Görüşmelerimiz sürüyor. Taraftarlarımız içini ferah tutsunlar. Samsunspor ilge en iyi şekilde eksiksiz olarak başlayacaktır" diye konuştu.