Spor
Giriş Tarihi : 29-07-2020 15:46   Güncelleme : 29-07-2020 15:46

Gerede kampı sona eriyor

Kırmızı beyazlı ekibin, ilk etap hazırlık kampı yarın sona eriyor. Kurban Bayramı tatili için memleketlerine gidecek Samsunsporlu futbolcu ve teknik ekip, 4 Ağustos'ta ikinci etap için yine Gerede'de toplanacak.

Gerede kampı sona eriyor

Yılport Samsunspor 'da ilk etap hazırlık kamp çalışmaları yarın sona eriyor. Bolu'nun Gerede İlçesi'nde yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdüren kırmızı beyazlı ekipte teknik ekip ve futbolcular, bayram tatiline giriyor. Yarın sabah yapılacak son çalışmanın ardından kampı sonlandıracak Samsunspor, ikinci etap için 4 Ağustos tarihinde yeniden Gerede'de bir araya gelecek ve ikinci etap için hazırlıklarına start verecek. 

MORALLER YERİNDE 

Bolu kampını değerlendiren Mustafa Aztopal, "Kampımız çok güzel geçiyor. Kurban Bayramı arifesine kadar kampımızın ilk etabı devam edecek. Son derece güzel bir ortamda ve güzel bir doğada Bolu'nun Gerede ilçesinde bulunan Kaya Green Park otelde kampımıza devam ediyoruz. Bugün Vukan Savicevic'de geldi ve ilk idmanını yapıyor. İnşallah bütün kamp ve Samsun'daki hazırlıklarımız çok iyi gider ve sezona çok iyi bir şekilde başlamış oluruz" diye konuştu.