Köşe Yazıları
Giriş Tarihi : 14-04-2021 16:15   Güncelleme : 14-04-2021 16:15

GEVŞEKLERİN REZALETİ...

GEVŞEKLERİN REZALETİ...

Bir camia nasıl sabote edilir gözümüze soka soka gösterdiniz bugün. Bakalım bu rezaletin hesabını nasıl vereceksiniz Başkana... Ulan hiç mi utanmanız sıkılmanız yok. Hadi yok ekmek yediğiniz camiaya ve sizin için kendini parçalayan Başkan Yüksel Yıldırım'a karşı Allah korkunuz damı yok ???

Maça öyle başladınız ki sanki hiç bir hedefiniz kalmamış. Şampiyonluk değilde prestij maçı oynuyor sunuz. Uyum yok. Oyun disiplini yok. Ruh ve forma aşkı zaten yok...

Yokların sefil çocukları;
Başta Hoca ne yapacağını şaşırmış avare bir adam: geçen haftanın iyi oyuncuları Mücahit ile galibiyet golünün pasını veren Gökhan Alsan kadroda bile yok ???
Sahanın yıldızı Djedje'yi bizimle dalga geçer gibi oyundan alıyorsun? 
Takım mağlup 65 dakika sahada dökülen oyuncuları kenara almaya korkuyorsun!!!

Liglerin en ağır iki stoperi evlere şenlik ama senin umrunda bile değil. Sağ bekin sol bekin koridor sen seyrediyor sun! Kalecin Nurullah'a geçen Çarşamba günü bizim programda Başkan çok net bir mesaj yolladı ama Nurullah efendi buraların kralı benim dercesine dalga geçiyor...

Garip bir tesbit;
Yardımcı hoca Gökhan Geylani takımın başında çıktığı her maçı kazanırken: bu ruhsuz oyuncular sen olunca tembihlenmiş gibi takımı sabote ediyor, sende tiyatro izler gibi yok oluşumuzu izliyorsun. Sözleşmendeki yüksek tazminat senin tapun gibi sağlam diye mi bu kadar rahatsın acaba Hocam?

Benim tanıdığım Yüksel Yıldırım canı yandığı zaman sizlerin bindiği o lüks Gemiyi yakar okyanusun gibine yollar. Bakalım şimdi ne yapacaksınız?

Menemenspor bu ligin en kötü takımı ve ligin en pahalı takımı Yılport Samsunspor onun karşısında ezilip büzülüyor. Bunun adı sabotaj değilde ne peki? Yazık günah değil mi Başkanımıza? Yazık değilmi iki takım kuracak kadar harcanıp bir takım bile olamayan milyonlarca lira lara.

Birileri bu rezaletin hesabını sizlerden soracak mutlaka. Olan camiaya gönül verenlere ve hasta haliyle sizler için kendini parçalayan Yüksel başkana oldu. Hepinize yuhlar olsun!

Bugün İzmir'de oynadığınız rezil futbol ile aldığınız beraberlik teselli ikramiyesi bile değil bizler için...

Artık işimiz büyük bir şansa ve Allah'a kaldı!!!

Allah yardımcımız olsun...

(AHMET ÇABUK)