Spor
Giriş Tarihi : 16-02-2021 15:26   Güncelleme : 16-02-2021 15:26

Gökhan Karadeniz: Bu takımın yeri Süper Lig'dir

Samsunspor'un yıldızı Gökhan Karadeniz, ''Takımda güzel bir aile havası var. Hep birlikte şampiyonluğa kenetlendik. Yönetimsel anlamda da doğru işler yapılıyor Samsunspor'da. Ben olmaktan ziyade biz olmak felsefesi var takım içerisinde. Bu şehrin, bu takımın yeri Süper Lig'dir" dedi.

Gökhan Karadeniz: Bu takımın yeri Süper Lig'dir

Yılport Samsunspor'un yıldız oyuncusu Gökhan Karadeniz, sezon sonunda şampiyonluk hedeflerine ulaşacaklarını söyledi. Takım içinde çok iyi bir hava yakaladıklarını dile getiren kırmızı beyazlı oyuncu, her geçen hafta performansını yükseltiyor. Son oynanan Akhisarspor karşılaşmasında güzel futbolunu bir de güzel golle taçlandıran kırmızı beyazlı oyuncu, Samsunspor'da. 'BEN' olmaktan ziyade 'BİZ' olmak felsefesinin benimsendiğini ifade etti. Samsunspor'un tecrübelli futbolcusu şunları söyledi: 

TFF DOĞRU KARARI VERECEKTİR

''Takımda güzel bir aile havası var. Hep birlikte şampiyonluğa kenetlendik. Yönetimsel anlamda da doğru işler yapılıyor Samsunspor'da. Ben olmaktan ziyade biz olmak felsefesi var takım içerisinde. Bu şehrin, bu takımın yeri Süper Lig'dir. Ümraniyespor maçında da talihsiz olay yaşadık. Federasyonumuz en doğru kararı verecektir. Maç yeniden oynandığı takdirde rakibimizi yeneceğimizden şüphemiz yok''