Samsun Haber
Giriş Tarihi : 28-11-2019 21:09

Gönenli: Samsun çok özel bir şehir

Karayolları Samsun 7.Bölge Müdürü Murat Gönenli, Samsun'un çok özel bir şehir olduğunu ve burada hizmet etmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Gönenli: Samsun çok özel bir şehir

GÖNENLİ: KALİTEMİZ TESCİLLENDİ
Samsunhaber.com İmtiyaz Sahibi Erdal Şencan, Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Yazıcı ve Genel Koordinatör Ünal Yavuz tarafından ağırlanan Gönenli, karayollarının Türkiye'nin göz bebeği bir kurum olduğunu söyleyerek "2019 yılında Samsun 7. Bölge Müdürlüğümüz Türk Standarları Enstitüsü'nden (TSE), TSE EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Belgesi'ni alarak markalaşma yolunda ilerlemeye devam etmektedir" dedi.

SAMSUN'A HİZMET ETMEKTEN GURUR DUYUYORUZ
Samsun 7. Bölge Müdürlüğü olarak yatırımlar bakımından her yıl birinci yada ikinci konumda olduklarını belirten Gönenli, "Çok özel bir şehirde görev yapıyoruz. Samsun'a hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Bundan sonraki dönemde de aynı şevk ve heyecanla karayolları camiası olarak çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edeceğiz. Bu arada ciddi yayıncılık anlayışınızdan dolayı Samsun'un önemli medya kuruluşu olan Samsunhaber.com'a şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.