Spor
Giriş Tarihi : 15-10-2020 13:25   Güncelleme : 15-10-2020 14:28

Gözler Nadir Çiftçi'de olacak

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Portekizli Tomane'nin yokluğunda forvette Nadir'e şans verecek. Antrenmanlarda başarılı oyuncuyla yakından ilgilenen ve yapılan çift kalelerde as kadroda forvette görev yapan Nadir'in istekli ve hırslı oyunu teknik ekibi İstanbulspor maçı öncesinde umutlandırıyor.

Gözler Nadir Çiftçi'de olacak

Yılport Samsunspor'da Cumartesi günü oynanacak İstanbulspor karşılaşmasında gol umudu Nadir Çiftçi olacak. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Portekizli Tomane'nin yokluğunda forvette Nadir'e şans verecek. Antrenmanlarda başarılı oyuncuyla yakından ilgilenenen ve yapılan çift kalelerde as kadroda forvette görev yapan Nadir'in istekli ve hırslı oyunu teknik ekibi İstanbulspor maçı öncesinde umutlandırıyor. Nadir ise kendisinin göreve hazır olduğunu ve takımına faydalı olabilmek için elinden geleni yapacağını söyledi. Kırmızı beyazlı ekibin transferin son saatlerinde kadrosuna kattığı Nadir bu sezon 11 de ilk kez forma giymeye hazırlanıyor. 

KİMLER SAKAT KİMLER COVID-19 

Sakat oyuncular hakkında bilgi veren Ertuğrul Sağlam, “Gökhan Alsan’ın ve Tomane’nin bir sakatlığı var. Onlar bu hafta aramızda olmayacak. Boli sakatlıktan döndü. Dün de kısmi bir şekilde takımla antrenmanlara başladı. Hafta sonunda onu kullanmamız zor görünse de yine de kadroya almayı istiyoruz. Vukan Savicevic koronavirüsten etkilenip çıktı. Futbolcularımız 14 gün karantinadan sonra antrenmanlara başlıyor ama 14 günün vermiş olduğu olumsuz etkiler halen devam ediyor. Onları ortadan kaldırmak da zaman alıyor. Biz bu geniş kadroyu oluştururken bu günleri düşünerek oluşturduk. Sonucunda oyuncularımız hepsine güveniyoruz. Cumartesi günü çıkacaklar ellerinden geleni yapacaklar. Şampiyonluk yolundaki yürüyüşümüz de inşallah kayıpsız olarak devam edecek. Gyasi ve Ahmethan karantinadan yeni çıktılar. Fiziksel olarak eksiklikleri var. Kullanabildiğimiz kadar en verimli şekilde değerlendirmeyi düşünüyoruz” dedi.