Güncel
Giriş Tarihi : 15-08-2019 13:08

Hafif İşler İçin Hangi İş Makinesi Kullanılır

Gün içinde sokaklarda en fazla gördüğümüz şeylerin başında inşaatlar ilk sıralarda yer alıyor.

Hafif İşler İçin Hangi İş Makinesi Kullanılır

Yeni yapılan binalar, işyerleri ya da kamu alanları en sık gördüğümüz inşaatlar arasında. Her birinin ortak özelliği ise devasa iş makineleri ile yapılıyor olması ve çevrelerinde tamamen bunların var olması. Ancak ufak iş makineleri ile de yapılan inşaatlar söz konusu.

Hafif işler için ise kullanılan iş makinesi mini ekskavatör oluyor. Mini ekskavatörler, onlarca farklı alanda kullanılabiliyor olması ve maliyet açısından daha çok uygun fiyatlarda olması onu çekici bir hale getirmeye başarıyor. Mini ekskavatörlerin kullanıldığı iş alanları da günlük olarak sık sık gördüğümüz alanlar oluyor. O alanlar ise;

1- Peyzaj Çalışmaları

En sık gördüğümüz şeyler olanda peyzaj çalışmalarında sıklıkla kullanılan şeylerin başında mini eksvakatatörler yer alıyor. Her alana rahatlıkla müdahale edilebilme imkanı sağlayan mini ekskavatörler, bu konuda fazlasıyla aktif bir rol oynuyor.

2- Tarımsal Faaliyetler

Tarım alanında traktörden sonra en fazla kullanılan şeylerin başında mini ekskavatör modelleri yer alıyor. tarım arazi ve seralarında kullanılan araç, toprak işleme, tırnaklama, kanal açma gibi tüm uğraşlar için sıklıkla kullanıyorlar.

3- Kaya ve Beton Kırma İşlemleri

Mini ekskavatör modellerinin başındaki ürünü değiştirerek rahatlıkla kaya ve beton kırma işlemleri rahatlıkla yapılıyor. Özellike ufak inşaatlar ve tarım arazileri için oldukça işlevsel bir görev görüyor.

Siz de her iş için rahatlıkla kullanılan, pratik mini ekskavatörlere en uygun fiyatlarla sahip olmak için Avrupa’nın lider araç sitesi Truck1’i tercih edebilirsiniz. Onlarca farklı mini ekskavatör arasından bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olanı seçip, güvenle sahip olabilirsiniz. Truck1 güvenle araç sahibi olabilirsiniz.