HAKYEMEZOĞLU: MERDİVEN ALTI DERNEKLERE İTİBAR EDİLMESİN

TSD Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, Samsun'da kamu yararına çalışan 2 dernek olduğunu belirterek; 'Bunun birisi bizim derneğimiz. Şehrimizde merdiven altı 63 dernek var. Bunlara itibar edilmemesini istiyoruz.' dedi.

HAKYEMEZOĞLU: MERDİVEN ALTI  DERNEKLERE İTİBAR EDİLMESİN

Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, Samsunvehaber.com'a özel açıklamalarda bulundu. Samsun'da 63 tane merdiven altı derneğin bulunduğunu belirten Hakyemezoğlu; 'Şehrimizde bizim derneğimizle birlikte bir de 6 Nokta Körler Derneği bulunmaktadır. Bizler kamu yararına dernek olarak çalışmaktayız. Yetkililerden isteğimiz bizim dışımızdaki derneklere itibar edilmesin' dedi.

İTİBAR EDİLMESİN
Samsun'da 63 tane merdiven altı derneğin bulunduğunu, fason derneklerin kendilerinin adını kullanarak bir takım yerlerden para toplanıldığını ifade eden Hakyemezoğlu; 'Bunları duyduğumuz da çok üzülüyoruz. Yetkililere çağrım şudur; Lütfen bu tür derneklere itibar etmesinler. Bizler de çok zor durumda kalıyoruz. Elbette bu derneklere destek verenler iyi niyetle yapıyorlar ancak bu işin sonu gelmiyor.' diye konuştu.

KÖKTAŞ VE YILMAZ
Kendilerinin seçimden seçime hatırlanılmasının üzücü olduğunu dile getiren Hakyemezoğlu; 'Bizler Türkiye genelinde çok güçlü bir sivil toplum örgütüyüz. Hedefleri olan kurumlarız. Seçimlerden seçimlere hatırlanmak istemiyoruz. Samsun'da AK Parti milletvekilimiz Fuat Köktaş ve Eski başkanımız ve yeni milletvekilimiz Yusuf Ziya Yılmaz Bey her daim yanımızda durdular. Diğerlerinden de aynı duyarlılığı bekliyoruz.' şeklinde konuştu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ordu'da trafik kazası: 1 ölü, 7 yaralı
Ordu'da trafik kazası: 1 ölü, 7 yaralı
MHP lideri Bahçeli, Yıldırım ile görüşecek
MHP lideri Bahçeli, Yıldırım ile görüşecek