Spor
Giriş Tarihi : 22-12-2019 15:03

Halil Çolak Samsunspor'a geliyor

Samsunspor’un Balıkesirspor’dan yeni transferi İbrahim Halil Çolak ile Antalya kampında resmi sözleşme imzalayacağı iddia edildi.

Halil Çolak Samsunspor'a geliyor

Yılport Samsunspor, devre arası transfer döneminde ilk imzayı İbrahim Halil Çolak’a attırıyor. 32 yaşındaki tecrübeli kanat oyuncusuyla her konuda anlaşma sağlayan kırmızı beyazlı ekibin, hafta içi Antalya’da başlayacak olan devre arası hazırlık kampına davet edilen Halil Çolak ile burada resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.

TRANSFER DEVAM EDECEK

Kırmızı beyazlı ekibin transferde söz konusu oyuncularla yakın teması devam ediyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın raporu üzerine yönetim bu isimlerle en kısa sürede anlaşma sağlayarak Antalya kampına kadar tüm sorunları ortadan kaldırmak için yoğun bir mesai harcadığı gelen bilgiler arasında. 

SIKI PAZARLIK SÜRÜYOR

Öte yandan takımdan gönderilmesi gündemde olan diğer isimlerle de sıkı bir pazarlığa giren kırmızı beyazlı yönetimin, bu konuda gerekli somut adımları önümüzde ki hafta sonuna kadar çözümlemesi bekleniyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın devre arası hazırlık kampına yeni transferlerle birlikte tam kadro girmeyi amaçladığı öğrenildi.